Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Послання» від святих у Колодіївці та Великих Бірках визнали неправдивими

«Послання» від святих у Колодіївці та Великих Бірках визнали неправдивими

Більше десяти років у двох монастирях Української греко-католицької Церкви, що у Колодіївці та в селі Великі Бірки представники церкви поширювали «послання» від святих. Однак вони виявилися неправдивими. Про це заявили в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

4 коментарі

  1. Був священник у Підмосковї – Олександр Мень – особистість непересічна, глибока, духовна, ерудована, талановитий оратор, прекрасний духовний наставник, якого послухати збирались люди з різних куточків. Комусь він перейшов дорогу (заздрощі) і його було вбито… У Тернопільсько-Зборівській архієпархії займаються очорненням о.Г.Планчака – сильного священника-монаха, який прийняв священничі освячення від рук Папи Іоанна-Павла ІІ. Отець має грунтовні знання, покликання від Бога допомагати людям і талант духовного наставника, є справжнім правдивим священником, харизматичним…, проникливу його мову хочеться слухати і серце підказує що говорить щиро і з любовю. Не всім дано… Комусь він також перейшов дорогу… Церковні чиновники, бійтесь Бога!

    • Повністю з Вами згідна, завдяки його наукам тисячі людей навернулися до Бога і вилікувались з важких духовних і фізичних хворіб. Нас хочуть переконати, що о. Планчак зійшов з дороги правди і деякі люди на роздоріжжі – кому вірити, але приходять слова з Євангелії добре дерево не дасть поганого плоду. За 15 років які я відвідувала Колодіївський монастир, я духовно тільки зростала і жодного слова, яке б суперечило Божому слову я від нього не чула. Проповіді о.Планчака- це навернення і спасіння душі. Жодного слова про політику, міжконфесійні чвари я не чула, а тим більше про об’явлення с.Марії.

  2. Цілком підтримую коментар Оксани!

  3. Cлухаю проповіді отця і Григорія Планчака і щиро його поважаю, мені здається, що він пастир Божий.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top