Ви знаходитесь: Головна / Новини / Засуджений за скоєння смертельної ДТП, у якій загинув 19-річний юнак, просився під домашній арешт

Засуджений за скоєння смертельної ДТП, у якій загинув 19-річний юнак, просився під домашній арешт

Не погоджуючись із вироком першої інстанції Сергій Франів, засуджений за скоєння смертельної ДТП у Бучацькому районі, подав апеляцію. Нагадаємо, трагедія трапилася на початку жовтня минулого року і забрала життя 19-річного Романа Борчука. Сьогодні до слухання справи по суті не перейшли. Розглянули лише клопотання, щодо зміни запобіжного заходу.

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

2 коментарі

 1. Апеляційний суд не розглядає справи по суті – лише апеляційні скарги. Тож на наступному судовому засіданні колегія перейде до розгляду апеляційних скарг

  • Мар’яна Феник

   Стаття 368. Порядок розгляду справи судом апеляційної інстанції ( Цивільний процесуальний кодекс України)
   Справи розглядаються апеляційним судом за правилами, встановленими для розгляду справи в суді першої інстанції з виключеннями й доповненнями, встановленими для розгляду справ судом апеляційної інстанції.
   Розгляд справи в суді апеляційної інстанції, так само як і в суді першої інстанції, відбувається в судовому засіданні, яке складається з чотирьох взаємопов’язаних частин. А саме: І) підготовчої; 2) розгляду справи по суті; 3) судових дебатів; 4) ухвалення та проголошення рішення суду.

   http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1618-15#n8657

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top