Спалах кору в Рівненській області Тернопільщині не загрожує

Автор:     Опубліковано: 13 листопадаа 2013 о 17:47    715 переглядів

Спалах кору у Рівненській області Тернопільщині не загрожує. У цьому запевняють в Державній санітарно-епідеміологічній службі. Рівень захворюваності у нас на сьогоднішній день прогнозований і стабільний. У порівнянні з минулим роком кількість хворих у п’ять разів менша. За останні три місяці і взагалі був зареєстрований тільки один випадок кору.

Марія Павельєва, начальник відділу епідеміології Головного управління держсанепідслужби у Тернополі:

«В поточному році у нас відмічається спад захворюваності на кір. Відповідно, за 10 місяців у нас зареєстровано в абсолютних кількостях 242 випадки кору. Проти 1189 за аналогічний період минулого року. В нас відмічається зниження на 79,6%».

Марія Павельєва пояснює, що для захворюваності на кір характерна циклічність. Тобто, кожних три-п’ять років відбувається її ріст. Для нашої області піком хвороби був 2012-ий. Зараз іде поступове зниження. І, відповідно, фіксуються одиничні випадки.

Марія Павельєва, начальник відділу епідемології Головного управління держсанепідслужби у Тернополі:

«Що стосується сусідніх областей, то, можливо, у них в минулому році не відмічався ріст кору, такий, як був відмічений у нас. І, відповідно, в них на сьогоднішній час відмічається ріст захворюваності».

Нагадаємо, що на кір хворіють переважно діти. Серед дорослих випадки хвороби реєструються рідше.

залишіть коментар