Тернопільських школярів вчать бути корисними суспільству

Автор:     Опубліковано: 21 листопадаа 2013 о 10:25    739 переглядів

Юні фотографи, правознавці, журналісти та прихильники здорового способу життя навчаються у школі-ліцеї номер 6. За словами директора закладу Олександра Остапчука, вже вдруге кожен клас, з 5 по 10, обрав собі певний напрямок, за яким працюватиме найближчі два роки. Усі вони об’єднані спільною темою – «Навчання через служіння суспільству».

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«В нас є різні напрямки. Є клас здорового харчування, є PR-клас, є клас детективів, є клас фотографів. Навчання через служіння суспільству – це якраз в процесі цієї хорошої справи, яку вони роблять, вони мають вчитися».

Як розповідають у школі, до роботи з учнями залучають також різноманітні підприємства та організації. Відтак, діти ходять на екскурсії та мають змогу спілкуватися із спеціалістами у різних сферах. Самі ж учні проводять різноманітні заходи та розробляють проекти.

ВІТА БЛАВІЦЬКА, учениця 10 класу школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука (клас журналістики):

«Ми випускаємо газету в нашій школі. Ми відкриваємо цікаві моменти в школі, чого, можливо, хтось би інший не побачив. Також ми в газеті відкриваєм проблеми нашої школи і стараємось їх уникнути».

МАКСИМ СЛОБОДЯН, учень 5 класу школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука (клас здорового харчування):

«Ми не тільки в школі стараємося підтримувати здорове харчування, але й за межами школи. Наш клас дуже любить спорт, ми  не вживаємо шкідливих продуктів, таких як чіпси, сухарики, ми не п’ємо шкідливих напитків».

Напрямки роботи класи обирали самостійно: як і з запропонованого переліку, так і керуючись власними бажаннями та схильностями учнів.

АНТОНІНА КАТОЛА, класний керівник 10-ЛФ (А) класу школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Два роки наш клас, 8 і 9 клас, працювали за напрямком акторської майстерності. Як ми вибрали? Я побачила, що діти люблять сцену, люблять виступати, вони дуже артистичні. А в цьому році діти помінялися. Прийшли такі діти, які більше люблять справу журналістики, і тому ми вибрали напрямок «Клас журналістики». Тим більше, в нас філологічний напрямок ліцейний, тобто, вони мусять більше працювати словом».

За словами директора школи-ліцею №6 Олександра Остапчука, по завершенні двох років роботи підіб’ють підсумки. Класи звітуватимуть, що зробили за цей період. Найкращих обіцяють відзначити.

залишіть коментар