У Тернополі знову викрали туї

Автор:     Опубліковано: 15 листопадаа 2013 о 17:30    162 переглядів

У Тернополі знову викрали туї. На цей раз зловмисникам сподобалися саджанці на бульварі Данила Галицького. Невідомі викорчували їх з корінням, розповідають у відділі благоустрою та екології міськради.

Людмила Гринчишин, головний спеціаліст відділу благоустрою та екології Тернопільської міської ради:

«Перший факт крадіжки був зафіксований позаминулої ночі. Якісь зловмисники з корінням вирвали 6 туй. Було зафіксовано зникнення шести саджанців дерев. Цієї ночі факт крадіжки повторився. Знову було викрадено ще 4 саджанці».

Влітку у Тернополі туї вже викрадали. Але «жертвами» злодіїв стали деревця із мобільного озеленення міста. Тобто, дерева забирали разом з горщиками. Зловмисників тоді так і не знайшли. Марні сподівання у комунальників і на цей раз.

Людмила Гринчишин, головний спеціаліст відділу благоустрою та екології Тернопільської міської ради:

 «Ми звернулися до організації, яка займається встановленням елементів он-лайн спостереження за містом. Саме на цьому об’єкті також встановлена веб-камера. Але, чи це такий збіг обставин, чи це ретельно сплановані дії зловмисників. Якраз тієї ноч, на момент крадіжки, падав дощ і видимість цього відео спостереження була практично нульовою. Неможливо було встановити особи цих правопорушників».

Якщо особи зловмисників таки будуть встановлені, їм загрожує штраф за нищення зелених насаджень від 300 до 500 гривень.

залишіть коментар