Відремонтованими дорогами у Тернополі вже можна їздити

Автор:     Опубліковано: 25 листопадаа 2013 о 10:21    35 переглядів

Потребують доопрацювання ще пішохідні зони поблизу відремонтованих доріг та облаштування бордюрів, особливо на вулиці Морозенка, зауважує очільник міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Завершені роботи по двох ділянках на вулиці Морозенка. Відремонтовані якраз ті ділянки дороги де були найбільші ями. Оскільки там йде велике навантаження руху автомобілів і громадського транспорту. Бордюри необхідно буде доробити, але це питання буде наступного року. Сьогодні зроблено таким чином щоб зробити відведення води. І забезпечити нормальне функціонування дорожнього полотна. А вже з наступного року можна буде робити ті бордюри, які потребують доставитись ».

Наразі комунальники наводять порядок на узбіччі поблизу оновленої дороги на вулиці Спортивна. Як зауважує Сергій Надал, залишилось доопрацювати зовсім трохи.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «На вулиці Спортивній ремонтні роботи завершені. Зараз ще ведуться роботи по благоустрою ділянки навколо дороги. Дорожнє полотно також відремонтоване. Потребує дороблення лише розмітка. І необхідно встановити додаткові турнікети біля виїзду на вулицю Злуки».

Розширилась з 7 до 10,5 метрів дорога на вулиці Симоненка. І набула оновленого вигляду. А от Гайова, потребує доопрацювань у наступному році, каже міський голова. Сергій Надал розповів, скільки цьогоріч витратили на ремонтні роботи дорожнього покриття у Тернополі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «По попередніх підрахунках, на проведення ремонтних робіт в цьому році було закладено близько 34 млн. гривень. Більшість доріг на сьогодні відремонтовані, зроблені. По них ще не проведені розрахунки з підрядчиком і виконавцями робіт. Вже по факту кінцевого розрахунку ми зможемо озвучити цю цифру. Попередньо ця цифра закладалася в 34 млн. гривень ».

Як зазначив очільник міста, незначний об’єм робіт, що залишилися, завершать до першого снігу.

залишіть коментар