Зимові шини

Автор:     Опубліковано: 19 листопадаа 2013 о 09:09    203 переглядів

Тернопільські автомобілісти готуються до зими. Фахівці радять замінювати літню шину на зимову за європейським досвідом ще з 15 жовтня.
СВЯТОСЛАВ ОЛЕКСІЙ, майстер шиномонтажу :
«Ми би рекомендували робити так само. Тому що наші страхові компанії звертають не малу увагу при ДТП, в яких шинах був «взутий» автомобіль».
Щоб «перевзути» транспорт автовласникам знадобиться від ста двадцяти до двохсот гривень, залежно від марки автомобіля, і не більше ніж пів години часу.
СВЯТОСЛАВ ОЛЕКСІЙ, майстер шиномонтажу:
«Темп перезувки в не сезон триває, як правило, одна година – одна машина. В сезон перезувається 15-20 хвилин кожен автомобіль».
Підготуватися до зимового періоду потрібно і самим водіям. Зайвим не буде згадати елементарні правила поведінки на слизьких дорогах. Особливо це стосується кермувальників, що перевозять пасажирів.
ІГОР ТАБАКА, заступник Укртрансінспекції в області:
«Власники транспортних підприємств повинні провести додаткову роботу. Провести сезонні інструктажі з водіями. Тому що настає найгірший період. Період переходу від сухого асфальту до мокрого, а потім до обледеніння. Змінюється і стиль їзди водіїв, змінюються і дистанції між транспортними засобами. Про пішоходів. Оці порушення на слизькій дорозі вони, в більшості випадків, стають смертельними, або травматичними. Тому що транспортний засіб на слизькій дорозі збільшує гальмівний шлях в рази».
В обласній ДАІ, зі свого боку, обіцяють ретельний контроль за підготовкою транспорту до зими.
ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи обласної ДАІ:
«Повинна бути здійснена заміна шин. Якщо це транспортний засіб громадського користування – це перевезення людей. Тому наражаються на небезпеку пасажири. Але все ж таки повинні бути перевзуті всі транспортні засоби ».
Як показала практика минулорічної зими, водії повинні з максимальною відповідальністю підготуватися до настання холодів і зміни стану дорожнього покриття. А синоптики попереджають: цьогорічну зиму варто остерігатися.

залишіть коментар