Діти-сироти Тернопільщини відвідають майстерню св. Миколая

Автор:     Опубліковано: 13 Грудня 2013 о 20:00    56 переглядів

Сироти Тернопільщини відвідають майстерню св. Миколая. Для 150 дітей області проведуть особливу акцію, в рамках якої, 15 грудня вони дізнаються, де Чудотворець готує для малечі сюрпризи.   

АНДРІЙ НАЗАРЕНКО, співорганізатор акції «Діти-сироти в гостях у Миколая»:

 «Діти відвідають шоу-програму у ляльковому театрі. Після лялькового театру вони їдуть у так-звану майстерню Миколая, яка буде розташована у ПК «Березіль», де волонтери двох організацій проведуть для дітей майстер-класи з виготовлення власноручно новорічних виробів, подарунків які вони передадуть Миколаю. А він натомість їм подарує подарунки. Після цього діти відвідають святкову вечерю у ресторанах нашого міста Тернополя ».

Як зазначила співорганізатор акції “Діти-сироти в гостях у Миколая” Яна Желябіна, такий захід покликаний не тільки розважити сиріт, а й навчити.

ЯНА ЖЕЛЯБІНА,  співорганізатор акції «Діти-сироти в гостях у Миколая»:

 «Найперше – це подарувати дітям свято. По-друге у свято Миколая показати, що не має бути тільки так, що до дітей приходять і приносять подарунки як склалася вже традиція. Ми хочемо навчити дітей, щоб вони самі взяли участь у виготовленні цих подарунків. Для них це буде більш приємніше, для них це буде більш цікавіше. У них буде більше емоцій і взагалі це надасть святу більше хороших вражень».

Яна Желябіна додає, що після заходів, сиріт попросять залишити побажання і поділитися враженнями на великому ватмані, який розмістять у палаці культури «Березіль».

залишіть коментар