ФК «Тернопіль» можуть залишити два гравці

Автор:     Опубліковано: 17 Грудня 2013 о 20:04    293 переглядів

Новий сезон футбольний клуб «Тернопіль» може розпочати з іншим складом команди. Залишити його вирішив голкіпер Микола Плетеницький.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Виявив бажання попробувати себе десь в деякій мірі в першій лізі. І це не є секретом. Це команда «Титан» (Армянськ). Є домовленість з ним, якщо він туди пройде, то залишиться. Якщо не пройде – то він повернеться до нас».

Попри це, за словами Василя Івегеша, на місце Миколи Плетеницького вже шукають іншого воротаря. Наразі ведуть переговори з декількома футболістами. До слова, спробувати себе в іншій команді виявив бажання і нападник Богдан Семенець. Такою може стати дніпродзержинська «Сталь».  

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Перечити ми не будемо, хоча, в деякій мірі, він є вихованець нашої команди, нашого футболу, і сьогодні вся команда його просить, щоб він залишився. Він поки що вагається, поки що шукає. Ну, я скажу від себе, однозначно, що без Богдана нам буде важко, але ми ще за нього будемо боротися».

Наразі, каже Василь Івегеш, команда у відпустці до 20-го січня. Вже у понеділок кожен гравець отримає індивідуальний план домашнього завдання. Перша гра футбольного клубу очікується 26 березня.

залишіть коментар