Міські голови об’єднуються задля виходу України з політичної кризи

Автор:     Опубліковано: 30 Грудня 2013 о 19:29    502 переглядів

Українські мери почали обговорення шляхів виходу країни із суспільно-політичної кризи. Перша взаємоконсультація відбулася цієї суботи у Тернополі. Окрім нашого міського голови, який є ініціатором зустрічі, участь у ній взяли ще керівники Хмельницького та Івано-Франківська.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми не можемо бути осторонь того, що відбувається. Тому, що ми повинні виражати і підтримувати думку наших людей, які мають чітку позицію. Саме тому ми сьогодні говоримо, що міські голови готові до активного спілкування. Ми просили б, що міські голови стали учасниками процесу обговорення тих подій, які відбуваються в державі»

Сьогодні очільники міст уже визначили питання, які мають бути вирішені першочергово для виходу країни із політичної кризи.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Не допустити жодних питань зв’язаних із сепаратизмом. Україна має залишатися єдиною, унітарною сильною державою. Друге, чого вимагає вся громадськість – публічне розслідування і покарання винних, за жорстокі побиття, які відбувалися протягом цього часу. Ну звичайно – це не відворотність процесу євроінтеграції»

 Сергій Надал зазначив, що перемовини між міськими головами тривають в електронному режимі. А наступна зустріч, ширшого формату, відбудеться одразу після свят.

залишіть коментар