У Міндоходів продовжили мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу

Автор:     Опубліковано: 24 Грудня 2013 о 19:24    310 переглядів

Підсумки першого року діяльності підбили в Міністерстві доходів і зборів України. Як відомо, у грудні 2012 податкову та митну службу об’єднали в одне відомство. Рік цей для міндоходівців був нелегким, але похвалитись їм є чим.

За рік у Міндоходів підвищили якість надання послуг, спростили податкову звітність і запровадили електронні сервіси, зменшили час, який затрачали представники бізнесу на податкові зобов’язання і проходження митних процедур.

ОЛЕКСАНДР КЛИМЕНКО, Міністр доходів і зборів України:

«Платники податків в цьому році витрачали на виконання своїх податкових зобов’язань на 100 годин менше, ніж торік. Час огляду вантажів на митниці в середньому скоротився до півтори  години».

Зі створенням Міністерства  зазнала реформ і податкова міліція. Олександр Клименко каже, ці зміни дозволили підвищити ефективність розслідування податкових і митних правопорушень.

ОЛЕКСАНДР КЛИМЕНКО, Міністр доходів і зборів України:

«Як результат, слідчими фінансових розслідувань Міністерства  забезпечено відшкодування збитків державі на загальну суму понад 1,8 млрд.грн., що в 2 рази перевищує показники минулого року».

Продовжить зміни Міністерство і в наступному році. Відомство затвердило 5-річний план діяльності.  Відтак, працюватимуть над скороченням кількості податків, над тим, щоб якомога менше втручатися у діяльність сумлінних платників і над спрощенням митних процедур. На 2014 рік продовжили мораторій на перевірки малого і середнього бізнесу. Його дотримання на регіональних рівнях Олександр Клименко контролюватиме особисто.

Також у Міністерстві почне працювати новий Департамент, який пильнуватиме, щоб працівники дотримувалися службової етики.

залишіть коментар