Підйом на гору лижної траси буде платним, зате комфортним

Автор:     Опубліковано: 17 Січня 2014 о 19:31    531 переглядів

Підніматися на гору любителям катання на лижах, санках, чи сноуборді, невдовзі буде легше. На гірці, що поблизу 11 школи, встановили новий підйомник. Детальніше – у сюжеті.

Понад 100 тисяч гривень витратили, щоб привезти зі Швейцарії та встановити  підйомник на пагорбі, що на вулиці Тарнавського. Поставили техніку на початку цього року. Процес встановлення тривав майже тиждень. За словами заступника директора спортивної школи «Екстрім», вихованці закладу підніматимуться на гору безкоштовно. Для любителів катання послуга коштуватиме в межах 5 гривень за підйом. Але тепер діставатися на вершину лижної траси комфортніше.

ТЕТЯНА РОМАНИШИН, заступник директора ДЮСШ «Екстрім»:

 «Цей підйомник зручніший. Меншим діткам зручніше на ньому підніматися. На старому підйомнику нам потрібно було їх вчити, ми самі повинні були майже на руках вивозити наверх. Тут вони вже самі зможуть чіпатися до нього. Просто береш ручку і тримаєшся. Виїжджаєш наверх без проблем».

Заміна підйомника на горі – це перший етап у роботі над майбутнім гірськолижним комплексом. У планах інвесторів, каже Тетяна Романишин, встановити снігову гармату та облагородити територію лижної траси. Такі роботи планують провести вже в цьому році.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!