Тернополяни ходять до чиновників з колядою

Автор:     Опубліковано: 29 Січня 2014 о 19:40    286 переглядів

В гості до керівників департаментів Тернопільської облдержадміністрації ходять тернополяни. І не одні, а з колядою. Разом з тим, люди на чолі з представниками Штабу національного спротиву закликають чиновників написати заяву на звільнення з посади та вийти з провладної партії.

ВІКТОР МАРТИНЮК, член Штабу національного спротиву:

«І так по черзі ми будемо ходити до всіх, допоки не зустрінемся з паном Желіховським. Поки не зустрінемся з Валентином Антоновичем».

Знімальна група телеканалу ІНТБ бачила один з таких візитів. Колядуючи, громада вирушила до очільника департаменту освіти Івана ЗапорожАна.  Заспівали різдвяних пісень люди і в його кабінеті. До слова, сам чиновник також приєднався до громади. Втім, потім розмова пішла зовсім по-іншому. Люди звинуватили посадовця в переслідуванні студентів за участь в мітингах та тиску на вчителів області. Іван Запорожан, натомість, всі обвинувачення заперечував:

«Іван Запорожан: Я нічого поганого державі Україні не зробив!

Віктор Мартинюк: І нічого доброго ви не зробили для тернопільського студентства.

Іван Запорожан: Я ще раз говорю: жодного студента я не притягував до ніякої відповідальності.

Віктор Мартинюк: І для тернопільської освіти ви нічого доброго не зробили»

Також люди закликали посадовця перейти на сторону народу, написавши заяву на звільнення з посади та покинувши Партію регіонів:  

«Лишіться тої партії. Лишіться! Ця партія нічого нам не принесла в житті. Просто благаємо вас. І всі ми будемо вас поважати, будем знати, що ви з нами. Просто звертаюся до вас від всіх матерів і благаю, розумієте? Не спимо ми, дивимся, як наші діти вмирають».

«Ви на стороні народу, чи ви дальше за своїм президентом?»

Іван Запорожан, натомість, заявив: з партії вийде тоді, коли буде вважати за потрібне.

ІВАН ЗАПОРОЖАН, директор департаменту освіти і науки тернопільської облдержадміністрації:

«Я не буду приймати рішення під тиском. Повірте мені. Я завжди приймаю рішення сам по відношенню до себе і сумлінням перед Богом».

Додамо, за словами представників Штабу національного спротиву, вчора заяви на звільнення з посади написали перший заступник голови облдержадміністрації Микола Головач та заступник з економічних питань Василь Гецько.

залишіть коментар