Активісти з’ясовували, чи заважають комусь працювати в ОДА

Автор:     Опубліковано: 10 Лютого 2014 о 18:54    500 переглядів

Тернополяни вкотре відвідали працівників місцевої облдержадміністрації. 10 лютого представники Штабу національного спротиву провели тут своєрідний «День відкритих дверей».

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву: 

«Рішення суду було звільнити будівлю на Грушевського, 8, вона є захоплена. Тому ми зараз провіримо всі структури, скажемо, які працюють, починаючи з 1 поверху».

Активісти стверджують – нічого не захоплювали, а люди прийшли на прийом до депутатів обласної ради. Відтак, готують апеляцію. А в підтвердження своїх слів, представники громади на чолі з членами Штабу національного спротиву ходили по кабінетах і питали працівників, чи ніхто не перешкоджає їм потрапити на робоче місце та виконувати свої обов’язки. Свідком частини таких «перевірок» стала і наша знімальна група.

«- Особисто нам ніхто не перешкоджав.

–         І вашим колегам по кабінету теж?

–         Ні».

«Мали доступ, в кабінет нас пускали».

Заодно активісти перевірили, чи всі на своїх робочих місцях. Двері кількох кабінетів виявилися зачиненими. Дехто, стверджують люди, просто закривався зсередини. Не вдалося активістам потрапити і в кабінет голови облдержадміністрації.

п. НАДІЯ:

«Ми сюда прийшли мирно, нікому не заважаєм, чекаєм, щоб хтось прийшов, хто, відповідно, мав би працювати в цих кабінетах. Але на протязі, вже третій тиждень пішов від четверга, ми тут нікого не бачили, ніхто не приходить. Нас перебуває тут 3, 4, 5, постійно».

Не застали на місці і заступника голови облдержадміністрації Петра Гоча.

Завітали люди також до директора департаменту охорони здоров’я Руслана Мостового, який, до слова, раніше звернувся в обласну прокуратуру, стверджуючи, що на нього тисне громада.

РУСЛАН МОСТОВИЙ, директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА:

«Мені особисто те, що приходять до мене люди на прийом, абсолютно не шкодить, я для цього тут і є, щоби люди до мене приходили. Відносно того, що приходять з Віктором і ставляться ультиматуми – «Пишіть заяву, пишіть то», створюється на мене психологічний тиск».

Представники Штабу стверджують: вимагатимуть пояснення, чому деякі кабінети були зачинені у робочий час. До слова, активісти розповідають: подали інформаційні запити на ім’я голови облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів, щоб дізнатися, кого, коли і чому не було на робочому місці у січні. Відповіді отримали не від всіх. Відтак, мають намір звертатися в прокуратуру.

залишіть коментар