У Тернополі застряг поїзд «Буковина», що прямував з Чернівців до революційного Києва

Автор:     Опубліковано: 20 Лютого 2014 о 14:12    661 переглядів

«Швидкий поїзд 69 Маріуполь-Львів, поїзд 85 Сімферополь-Львів, поїзд 86 Львів-Сімферополь, поїзд 16 Будапешт-Москва, поїзд 42 Львів-Дніпропетровськ через Тернопіль проходити не буде».
Опівночі 20 лютого у Тернополі застряг поїзд «Буковина», що прямував з Чернівців до революційного Києва. Більшість пасажирів потягу залишилися в ньому і здавати квитки, щоб їм повернули кошти, не збираються. Люди кажуть, що перебуватимуть у вагонах і надалі.
ВІКТОР, пасажир поїзда “Чернівці-Київ”:
«Что ж они мне отдадут. Это я хоть могу тут в вагоне переспать, а так я останусь тут с сумками, если они мне отдадут 30 рублей, или сколько. Они ж пересчитают».

Дістатися поїздом до столиці так само не може і Тетяна. В неї хоч і є альтернатива залізничному транспорту, проте своє невдоволення ситуацією не приховує.

ТЕТЯНА, обурена роботою залізниці:
«Плануємо в аеропорт «Бориспіль». Як добиратися – будемо, напевно, своєю машиною їхати того, що добратися ніяк не можливо. Поїзди всі відмінені. У нас був поїзд 16 “Будапешт-Москва” він також не їде. Пустили його іншою лінією, якою лінією він їде, не кажуть нам. Ми просили сказати нам, де він зупиниться, щоби ми могли десь пересісти на нього. Інформацію нам ніяку не надають».
МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:
«Коржівці-Диражнє – дільниця Хмельницький –Жмеринка та Малин – Пенізевичі – дільниця Коростень – Київ” пішла підмивка колії. У зв’язку з цим зупинилися поїзди. Затримка на львівській залізниця сталася 19 числа».
Михайло Жуков прогнозувати, коли відновиться рух поїздів, які наразі обминають станцію «Тернопіль», не береться. Все залежить від того, коли пошкоджені ділянки залізниці приведуть у порядок. Додамо, що приміські потяги з вокзалу нашого міста відправляються у звичному режимі.

залишіть коментар