Тернопільську митницю пікетували автомобілісти

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2014 о 19:27    155 переглядів

Митні служби  Західної України накриває протестна хвиля. Не винятком стала і Тернопільська митниця.  Автомобілісти вимагають відмінити акциз на переобладнання транспортних засобів та скасувати утилізаційний збір, який запровадили 1 вересня минулого року. Хоч не багато чисельна, та все ж акція протесту, відбулась поблизу Тернопільської митниці. Водії нашого міста вимагали відміну окремих законів, які стосуються автомобільної галузі в Україні.

АНДРІЙ БРОЖИНА, приватний підприємець:

 «Скільки податку з нової машини? Приблизно 10%. 2-2,5 тисячі доларів падає в бюджет. От ви приганяєте бус, навіть за ту саму б/ушну машину. Податок за ту саму б/ушну машину значно більший ніж за нову. Тобто грошей з того значно більше може бути. Я не кажу, що податки треба відмінити. Країні важко, але він має бути чіткий, прозорий і хоча б економічно-обґрунтований. Тобто, якщо машина коштує 5, то хай податок буде ще 5. Але більше ніяк. Щоб я собі знав, я заплатив 5 і я більше нікому нічого не винен».

До протестувальників вийшов заступник начальника Тернопільської митниці, який вислухав позицію автомобілістів. Водіям чиновник пообіцяв підтримати їх у вирішенні всіх питань.

активіст:

 «Ми напишем звернення в Кабінет Міністрів і до голови Верховної Ради. Ви готові підписатися, що Ви підтримуєте цих людей? ».

ІГОР ГАЛУЩАК, заступник начальника Тернопільської митниці Міндоходів:

«Звичайно, що так, тільки я хочу прочитати, що ви там напишете. Позицію вашу я підтримую».

Автомобілісти кажуть, з теперішніми законами вести транспортний бізнес збитково і ризиковано. Тому, активісти зазначили, що збиратимуться до того часу, поки їхні вимоги не будуть почуті керівництвом держави.

залишіть коментар