Тернополянам нагадали про відповідальність перед Небесною Сотнею

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2014 о 19:30    310 переглядів

На Театральному майдані цієї неділі вкотре провели традиційне зібрання. Цього разу воно отримало назву Віче Відповідальності. 

 

Чи не найчастіше на недільному віче звучало слово «відповідальність». Зі сцени представники місцевої влади пояснювали: зараз на кожному лежить відповідальність за ті здобутки, які вдалось  вибороти в обмін на життя героїв Небесної Сотні, а також – за майбутнє нашої країни.

МАРІЯ ЧАШКА, депутат Тернопільської облради:

«Всі ми маємо розуміти, що не можна допустити жодного промаху у кожній галузі нашої діяльності. Кожен має виконувати відповідально ту роботу, яку зараз потребує від нього держава. Можливо, не те, що подобається або не те, що дуже хотілося, але те, що зараз треба».

Також представники місцевої влади підтримали підписання політичної частини угоди про Асоціацію з ЄС. Згадали на віче і про окупацію та анексію Криму російськими військами. Зокрема, лідер «Правого сектора» в області Василь Лабайчук звернув увагу на проблему оточених росіянами військових частин.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, лідер «Правого сектора» на Тернопільщині:

«Верховне Головнокомандування, мабуть, забуло про них. Як інакше можна розцінити той факт, що наші військові заблоковані на тимчасово окупованій території, не отримують наказів та директив про подальші дії». 

Натомість депутати вкотре закликали тернополян утриматися від критики нової влади, адже, пояснюють, зараз українцям, як ніколи, важливо згуртуватися.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, депутат Тернопільської облради:

«Ми тут всі, однозначно, за підтримку Збройних сил України. Якщо ми зараз дальше будемо боротися з внутрішнім ворогом, тобто з нашою українською вже владою, яка тільки стає на ноги – це є неправильно».

РОМАН НАВРОЦЬКИЙ, депутат Тернопільської облради:

«Ще недавно ми ховали Небесну Сотню, а вже сьогодні ми ділимся. Вже сьогодні кожен хоче показати, який він кращий борець за ту чи іншу волю України, яку він брав участь у Майдані, у тій революції, яка зараз закінчилась в Україні, але в певній мірі і продовжується».

Тернополяни, з якими спілкувалася наша знімальна група, запевняють – хочуть миру в нашій країні.

п. МИХАЙЛО:

«Щоб мир був на землі, мир в Україні, щоб не ділили її на частини, не рвали на шматки.  Ото саме головне».

п. ГАННА:

«Я хочу спокою в нашій державі. Я хочу, щоб ми всі жили в своєму рідному домі і щоб ми ніколи не боялися. Щоб ми могли працювати, щоби молоді люди могли вчитися, і щоби нас захищала наша армія. Щоби чужа армія не ходила по нашій землі. Я думаю, що це природнє бажання кожного українця».

ХРИСТИНА:

«Думаю, що просто, як раптом хтось побачить, наші захисники, ті, що в Криму, щоб побачили, що ми досі збираємся, досі боремся, що вони нам небайдужі, що те, що вони там стоять, те, що вони там під шаленим тиском, витримують цю наругу… Вони варті того, щоб ми хоча би тут постояли».

Додамо, під час віче на Театральному майдані стояла колона з представників Самооборони та «Правого сектора». Активісти вирішили провести спільну акцію в знак підтримки українських військовослужбовців. Захід поєднав у собі своєрідний марш-кидок та вишкільні процедури для хлопців.

ІВАН КОВАЛИК, комендант обласного Штабу Самооборони Майдану:

«Ми залишаємся вірні тим словам, які нам заповів Степан Бандера: «Лише покладання на власні сили допоможе нам перемогти зовнішнього ворога». Ні солдати НАТО, ні миротворці ООН не зможуть захистити Українську державу, якщо ми будем сидіти тільки перед екранами телевізорів, і дивитися, що відбувається в Криму. Лише ми своїми діями зможемо захистити свою державність, свою незалежність».

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, лідер «Правого сектора» на Тернопільщині:

«Ми підтримуємо всіх тих солдатів і офіцерів, справжніх українських офіцерів, які не зрадили України і не перейшли на бік московських окупантів».

Серед учасників акції наша знімальна група помітила і кількох дівчат.  До слова, Василь Лабайчук закликав чоловіків поповнювати ряди силових структур «Правого сектора».

залишіть коментар