З 24 березня і до 4 квітня «Тернопільводоканал» проводитиме очистку резервуарів

Автор:     Опубліковано: 25 Березня 2014 о 10:26    188 переглядів

З 24 березня і до 4 квітня «Тернопільводоканал» проводитиме очистку резервуарів. Звідти потрапляє вода до кранів тернополян.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

 «Цей процес довготривалий, але розписаний поденно. Є визначені люди, спеціальні засоби за допомогою яких виконується ця робота. І ми сподіваємся, що ніщо не зашкодить нам виконати цей графік, щоб вчасно закінчити промивання резервуарів до 4 квітня включно».

Володимир Кузьма розповів в яких випадках, в період промивання резервуарів, воду можна пити.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:  

«Якщо би десь в мережі люди бачили, що вода подається з певним бурим відтінком, чи ще з чимось, це не обов’язково пов’язано з нашим промиванням резервуарів і чисткою води. Є інші причини цього. Але знову ж таки вони будуть бачити бажано не вживати в питних цілях. Якщо вода подається і візуально вони бачать, що вода нормальна, прозора, чиста і відповідно немає сторонніх запахів, звичайно цю воду можна вживати для своїх потреб. В тому числі в питних цілях».

Додамо, промивку резервуарів «Тернопільводоканал» проводить двічі на рік. Восени, перед початком опалювального сезону, та навесні, коли цей період добігає кінця. Такий процес, каже Володимир Кузьма, позитивно впливає на якість води, яку подають у домівки тернополян.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!