У Тернополі активісти заважають «жити» гральному бізнесу

Автор:     Опубліковано: 8 Квітня 2014 о 18:30    634 переглядів

Попри заборону і всі попередження в Тернополі й далі діють заклади з гральними автоматами. Принаймні, у цьому нас запевнили місцеві активісти. Наші кореспонденти пішли з ними у рейд. Що вони побачили – дивіться далі. Запідозривши, що за вивіскою «миттєві державні лотереї»  у центрі Тернополя діє клуб гральних автоматів, місцеві активісти відрядили туди таємного клієнта.  І з’ясували, пограти за гроші, там справді можна.

ВІКТОР, вперше відвідав зал гральних автоматів:

 «Вносиш мінімальний платіж – це є 100 грн. Тобі видають карточку, на якій вже є ці кошти. Ти підходиш до грального автомата, ставиш на місце, де повинна бути ця карточка і можеш розпочинати гру. На автоматі ти можеш змінювати ставки. Якщо ти виходиш з гри, тобі потрібно зворотно знову внести ці кошти і дальше можеш продовжувати гру».

Керуючись прийнятим ще у 2009 році законом «Про заборону грального бізнесу в Україні» активісти викликали міліцію.  Але за годину правоохоронці так і не приїхали, тому  «унсовці» знову зателефонували на «102».

ОЛЕКСІЙ СТАНЬКО, представник УНА-УНСО в Тернополі:

«- Міліція Тернополя. – Алло, доброго дня. Скажіть, будь ласка, за який період часу на виклик мають приїжджати працівники правоохоронних органів? – Виїзд до 10 хв. – До 10 хв.… Чому ми чекаємо вже більше півгодини? Годину чекаємо. Тут 5 хвилин ходьби. Якщо вони виїжджають на машині це має бути ще значно швидше».

Дочекатися міліції так і не вдалося. Натомість, касир закладу намагалася вирішити ситуацію і запевняла: вони мають документи на таку діяльність. Щоправда говорити про це на камеру – відмовилась.  Активістів це не переконало.

ОЛЕКСІЙ СТАНЬКО, представник УНА-УНСО в Тернополі:

«Закриття цього закладу. Тобто цей заклад користується російською ліцензією «Патріот». Російської фірми, тобто. В нас на Україні ведеться заборона на гральний бізнес. Тобто це не є лотерея. То є дійсно гральний бізнес».

Олексій Станько зазначив, такі рейди по гральних закладах, а їх у Тернополі чимало, проводитимуть і надалі. Основна мета візитів – їх закриття.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!