«Укрпошта» випустила два нових конверта із зображенням повоєнного Тернополя

Автор:     Опубліковано: 15 Квітня 2014 о 17:55    478 переглядів

Цьогоріч Україна святкує 70 річницю визволення від фашистських загарбників. З цієї нагоди «Укрпошта» випустила 2 художніх маркованих конверти, які у кожному місті погасять спеціальним штемпелем. У Тернополі на ці конверти, історичні зображення – вже нанесли.  2 конверти, тиражем 500 та 550 тисяч, погасили спеціальним штемпелем «70 років з Дня визволення Тернополя від фашистських загарбників». На одному конверті, зображена танкова колона. А вже на іншому, селяни зустрічають бронетехніку.

ВАСИЛЬ ЮРЧИШИН, директор Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта»:

«Цей штемпель, він випущений спеціально. Він буде повернутий в музей. Ці марки, марковані конверти після сьогоднішнього спец-погашення розійдуться по всій Україні, по всьому світу».

Такі конверти служитимуть додатковим позитивним елементом для міста. Це додаткова можливість популяризації Тернополя. Оскільки конверти з цим штемпелем і цим зображенням «подорожуватимуть» всією Україною.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Його будуть збирати філателісти, ними будуть користуватися всі мешканці України, які будуть відправляти поштову кореспонденцію. Це додаткова інформація про місто. Це є додатковий позитив для міста. Ну і також це вшанування однієї з пам’ятних дат».

Наступна пам’ятна дата, яку зобразять на конвертах – 475-річниця Тернополя, зазначив міський голова.

залишіть коментар