До кінця місяця залатають ями на головних дорогах області

Автор:     Опубліковано: 14 Травня 2014 о 18:28    322 переглядів

 

 

Взялися за дороги. Принаймні залатати ями на основних трасах планують вже до кінця місяця. Хотіли би розпочати і капітальні ремонти, кажуть дорожники, проте грошей у цьому році держава виділить утричі менше ніж треба.

Чи не єдиний хто справді втілює надію – пан Микола. Він зарплату не отримує вже місяцями, проте працювати готовий і задарма, каже, аби було чим та на чому латати ями.

Пан МИКОЛА, ремонтує дороги:

«Ну шо, люди хочуть працювати, но нема асфальту, і ще би бажано, щоб були зарплати людські

–      Кажуть ви вже три місяці без зарплати

–      Так і є

–      А довго так готові працювати?

–      Скільки треба, щоб Україні було добре. Ми ж працюєм для України, для людей»

Асфальт таки буде, запевняють у службі доріг. Завод вже запрацював. Вистачить матеріалу, щоб відремонтувати сім основних напрямів виїздів та в’їздів до міста.

 

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області:

“Плануємо протягом двох тижнів випустити півтори тисячі тон гарячого асфальтобетону, весь асфальтобетон буде спрямований на ямковий ремонт на міжнародних національних автомобільних дорогах”.

Слідкувати за тим, аби дороги таки ремонтувались зголосились автомайданівці. Кажуть, мають карту з проблемними ділянками, будуть чи не щодня виїжджати на місця.

РОМАН САГАН, заступник керівника тернопільського Автомайдану:

« Щоб ми знали скільки виділено коштів, які ділянки дороги будуть ремонтуватись капітальним ремонтом, які кошти виділено на ямковий. Є певні стандарти, яких вони повинні дотримуватись, щоб все було по закону»

Проте навіть під найпильнішим контролем, привести дороги до ідеального стану не вийде, кажуть в облавтодорі. І винні тут не дорожники, а бюджет. З кожним роком дороги зношуються все більше, а коштів держава виділяє у рази менше.

ЮРІЙ ІВАНИЦЯ, директор ДП «Тернопільський облавтодор»:

“Для нашої області, в кращі часи, наш обсяг виконаних доріг складав 350 млн., зараз, за минулий рік, було 100 млн., тобто обсяг фінансування зменшується і зменшується, тому говорити про якесь глобальне покращення доріг в цей рік – точно ми не можем»”

Якщо погода дозволить, вже за кілька тижнів комфортно можна буде їхати Кременецькою, Львівською, Франківською, Бережанською, Підволочиською, Чортківською та Заліщицькою трасами.

залишіть коментар