Тернопільські військовослужбовці голосували за краще майбутнє

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2014 о 15:00    353 переглядів

У цивільному, але з командиром. Так, добровольці батальйону територіальної оборони області прийшли виконати свій громадянський обов’язок.

ВІТАЛІЙ ПРОКОПЧУК, заступник командира батальйону територіальної оборони Тернопільської області:

«Я сам крымчанин. 10 дней только прописан в Тернополе и пришел добровольцем в этот батальон. Потому что меня давит агрессия так называемых наших соседей, наших братьев славян. У меня мама в Крыму и я хочу как-то помочь своей стране».

Разом з колегами по службі прийшов голосувати і Сергій Мосенцов з Дніпропетровщини. Чоловік сподівається, що його голос допоможе змінити ситуацію в країні.

СЕРГІЙ МОСЕНЦОВ, командир відділення ІІ роти територіальної оборони Тернопільської області:

«Ми прийшли сьогодні проголосували. І надіємось, що вибори пройдуть чесно. Народ вибере доброго голову для всієї країни, який буде керувати. Президента, котрий справді наведе лад і будемо всі жити добре».

Обирати Президента батальйонівці приходили гуртом. І станом на 13.30 на 125 дільниці проголосувати встиг не один десяток військових.

ІННА ГЕРМУН, голова ДВК № 125:

 «Багато військовослужбовців. На даний час близько сотні їх вже проголосувало».

ІГОР ЛАРІН, командир батальйону територіальної оборони Тернопільської області:

«Ми врахували і прибуття особового складу на період формування. Ті, хто до 19 числа не зміг попасти в державний реєстр списків виборців, тому всі, хто приписаний вдома – голосують вдома. Відповідно абсолютно до Закону, до військових статутів їм надана можливість і вони всі відпущені у звільнення. Зміна нарядів нами передбачена».

Військовослужбовці Тернопільщини сподіваються, що вибори 25 травня виправдають ті надії, які на них покладають українці і чоловікам не доведеться брати в руки зброю, для захисту країни та мирного населення.

залишіть коментар