У Тернополя є свій жіночий футбольний клуб

Автор:     Опубліковано: 22 Травня 2014 о 19:33    894 переглядів

Тернопільські дівчата доказують, що футбол це не тільки чоловічий вид спорту. Нещодавно стартував чемпіонат України з футболу серед жіночих команд Першої ліги. У представниць нашого обласного центру вже є перша перемога. Як тренуються, щоб вигравати – у сюжеті.

Старт «Тернопільчанки» у чемпіонаті України з футболу 2014 серед жіночих команд Першої ліги розпочався з перемоги 1:2 у Івано-Франківську. Дівчатам нашого міста залишилось зіграти ще 2 матчі – з  Моршином та Хмельницьким, адже у групі всього лиш 4 команди.      В планах у тернополянок – вийти на професійний рівень. Адже Перша ліга – це тільки початок, каже головний тренер дівчат.

ВОЛОДИМИР ЛЕВЧУК, головний тренер ФК «Тернопільчанка»:

 «Це не є професійний рівень, тому що дівчата контракти не заключають. Це Перша ліга, так би мовити напівпрофесійний рівень. Але в той же час судді приїжджають зі всієї України – заявка йде в Київ. Глядачам подобається – дуже багато позитивних відгуків. І в перспективі ми будемо, я впевнений в тому, в грі добавляти і в майстерності».

Тренуються дівчата на стадіоні у Кутківцях. Збираються покращувати свої вміння двічі на тиждень.

ЛІЛІЯ ГОЛОВКО, центральна нападаюча ФК «Тернопільчанка»:

«Я б хотіла, щоб наша команда в першу чергу взяла першість або призове місце в Першій лізі України. Щоб ми могли виступати у Вищій лізі».

МАРІЯ ГРИШКО, правий захисник ФК «Тернопільчанка»:

«Все буде залежати від того, які будуть гравці, як будуть дівчата до того всього відноситися. Але я думаю, що завжди треба вірити в краще і в перемогу. В нас хороший тренер, в нас хороший настрій і ми будемо намагатися вигравати».

Наступну гру «Тернопільчанка» зіграє вже у цю суботу о 15 годині у парку «Топільче» на стадіоні поблизу «Орнави». Наші дівчата прийматимуть гостей з Хмельницького.

залишіть коментар