2 червня Назару Войтовичу виповнилося б 18

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2014 о 21:30    489 переглядів

День народження – у сльозах та скорботі. До повноліття він не дожив буквально кілька місяців – загинув на Майдані. Ті, хто знав Назара Войтовича особисто, кажуть: це була дуже добра та світла людина.

ТЕТЯНА ПАНЧЕНКО, куратор групи, в якій навчався Назар Войтович:

«Назар був таким студентом… як сказати… патріотично налаштованим. Тому що у всіх роботах, які він малював, принаймні, на моїх дисциплінах, він завжди малював щось на козацьку тематику, обов’язково. Завжди в нього були присутні якась зброя, якісь хрести, герби».

 Тепер його малюнки прикрашають куток пам’яті, який нещодавно облаштували студенти Тернопільського кооперативного коледжу, де він навчався.Там же до його Дня народження провели і реквієм.Одногрупники хлопця згадують: патріотизму в ньому справді було чимало. Про те, що поїхав у Київ на Майдан, дізналися, вже коли їм повідомили – Назара більше немає.

МИХАЙЛО, одногрупник Назара Войтовича:

«Він був надзвичайною людиною, творчою. Поїхав просто, несвідомо, але розуміючи, що він йде на ризик».

ЮЛЯ, одногрупниця Назара Войтовича:

«Такий хороший, позитивний. Завжди якийсь такий веселий, щирий, добрий. Допомагав, ми разом сміялися, ну, так, як студентське життя. Якось дуже прикро було. Ми були наче в несвідомості, тому що не зрозуміли, як це сталося. Просто в один момент сказали, що він загинув. Бо ми дзвонили на його телефон. Тому це, можна сказати, шок був для нас всіх».

Вшанувати пам’ять Назара Войтовича прийшло чимало людей: рідні, друзі, викладачі, а також ті, хто, хоч і не знав його особисто, але не зміг залишитись осторонь.

ОЛЕНА ПРОХОРЕЦЬ, викладач Тернопільського музичного училища ім. С. Крушельницької: 

«Прийшли вшанувати пам’ять такої великої жертви, принесеної задля того, щоб Україна змогла розквітнути, змогла стати кращою. Як і кожна революція, наша не стала винятком, на жаль, проливши кров. Уже юну кров, яка ще могла би зробити, напевно, дуже багато чого хорошого нашій країні. Але зробила це, віддавши найцінніше, що у них було – це своє життя».

 

залишіть коментар