Далекобійник погрожував працівникам ДАІ

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 07:07    310 переглядів

Везучи вантаж з Миколаївщини до Голландії, на Тернопільщині водія спіткала вимушена зупинка. Через обмеження руху великогабаритних авто вагою понад 24 тонни, які діють з 1 червня, державтоінспектори транспорт змусили заїхати на зважування, проте далекобійник прохання проігнорував. Як розвивались події – далі. Зупинили на Підволочиському посту, щоб переконатись чи не перевищує допустиму норму вага автомобіля, пояснюють автомайданівці. За їх словами, водій погрожував працівникам контролю металевим предметом, після чого сів за кермо транспорту і поїхав далі.

ЮРІЙ ОСТАПЮК, співзасновник ГО «Автомайдан» Тернопіль:

«Водій погрожував металевим предметом працівникам вагового комплексу. Після чого наші активісти переслідували її разом з працівниками ДАІ до міста Тернополя. Ми викликали підмогу. Машину вдалося затримати».

Вже у Тернополі водій, коли його транспорт заблокували, пояснив чому не заїхав на вагу. За його словами, перевезеннями він займається вже не перший рік і боятися йому нема чого.

АНДРІЙ КРУПА, водій вантажівки:

« – На вагу Ви чому відмовились заїхати? – Тому, що вага не має ліцензії. Вага не має ліцензії, площадка не облаштована. А мені боятися нема чого. То, що я перевожу – міжнародна перевозка. Я вагу велику не маю».

В свою чергу начальник УДАІ в області каже, водій, мало того, що відмовився продемонструвати права та документи на вантаж, а ще й вимагав їх у автоінспекторів.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«На вимогу водія номера назвали значків. Запропонували показати посвідчення водія і документи на право керувати автомобілем і так само на автомобіль. Він на вимогу категорично відмовився».

Водій вантажівки, за його словами, керувався 12 підставами для зупинки. Каже, причин для затримки його транспорту не було.

АНДРІЙ КРУПА, водій вантажівки:

«За що мене зупинили? Якщо я нічого не порушив, то за що мене зупиняти?».

Після спілкування з інспекторами, водій все ж зважив своє авто. Не оминула кермувальника і відповідальність за його витівки.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

«Склали протокол про не зупинку. Про те, що він проігнорував вимогу про зупинку працівниками ДАІ. Рішення по даному факту приймає суд ».

залишіть коментар