«Самооборона Майдану Тернопільщини» відзвітувала про допомогу воякам на Сході

Автор:     Опубліковано: 26 Червня 2014 о 20:00    1 032 переглядів

РОМАН ПАВЛИШИН, координатор збору коштів «Самообороною»

«На сьогоднішній день «Самообороною» уже залучено спільно з фондом «Карітас» та «Правопорядок» 468 620 гривень. З них 206 тисяч це залучено з фонду «Карітас» і 152 тисячі  знаходяться на рахунку «Правопорядку». Інші гроші – це були залучені через підприємців, також жителів нашої області».

На частину зібраних коштів закупили балаклави, спальники, карімати, сигнальні засоби, систему охорони, наколінники, налокітники, взуття та уніформи, повідомляють «самооборонці». Також зібрали медикаменти й продукти. Важче закупити бронежилети. Їх, пояснюють, виготовляє лише один завод в Україні. «Самооборонці» наголошують – жоден бронежилет не відправляють на Схід без попередньої перевірки. Першочергово організація дбає про військових із батальйонів «Тернопіль», «Азов» та «Айдар», бо там є хлопці з нашої області.

РОМАН ПАВЛИШИН, координатор збору коштів «Самообороною»

«Активність наших громадян була збільшена по збору коштів по наданні допомоги цим батальйонам після того, як на території області пройшов груз двісті, наш земляк, який загинув в зоні АТО».

«Самооборона Майдану» також підняла питання статусу бійців АТО. Пояснюють, у військовому квитку не завжди є запис про перебування у зоні бойових дій.

ЮРІЙ МОРГУН, активіст

«Але жодного законодавчо закріпленого документу, тобто документу, який би гарантував права і чітко обумовлював підстави, на яких ті чи інші особи отримують статус учасника бойових дій, безпосередньо беруть участь в операціях АТО, на сьогоднішній день немає».

Уважнішою «Самооборона» буде також до кадрового призначення в районних відділках міліції. Вимагатимуть висвітлення особистої інформації про керівників, аби уникнути конфліктів.

А ще «Самооборона Майдану» закликала бойкотувати російський бізнес.

ІВАН КОВАЛИК, комендант «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Увесь російський бізнес потрібно бойкотувати. Це є наша державницька позиція. І, якби це складно не було, ми повинні і наша держава повинна орієнтуватись все ж таки на ринок Європи, якщо ми так декларуємо».

«Самооборона Майдану Тернопільщини» просить усіх охочих долучитись до збору коштів для батальйонів області. Детальнішу інформацію можна отримати на сторінці у фейсбуці або зателефонувавши на гарячу лінію.

залишіть коментар