Цьогоріч випускники не похвалились своїми сукнями на усе місто

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2014 о 20:11    526 переглядів

 

Стиляги, вишукані леді та дизайнерськи образи – попри те, що не похвалились своїми сукнями та піджаками на усе місто – випускники таки мали свято. Що вдягали та чи розчарував дощ – далі у сюжеті.

Дехто розчарувався дуже, дехто себе втішає  –  дощ на щастя.

 МАР’ЯНА

 «Засмутилась, думала в мене зіпсується випускний, бо я найбільше з дитинства хотіла пройтися цією колоною, з першого класу мріяла»

ПОЛІНА

« Ну в принципі засмутилась, бо це ж традиція, ми кожного року ходимо колоною, а тепер через погоду не пішли, але все-таки свято є святом, це не заважає нам»

ОЛЯ

« Образливо трошки, бо всі ходили, всі показувались місту, а в нас не вийшло, але так вийшло – що більшість принаймні поберегли ноги, бо наприклад дівчата на шпильках –  то вже ні ввечері погуляти, вночі вже втомились – а так все добре»

ЮЛЯ

« Звичайно всі засмутились, ми почали думати, що якісь невдахи, невдалий випуск, але як почули як все вирішили, то впринципі нормально і так – кажуть: дощ  – це на щастя».

Засмучені, але в розкішних сукнях. Хоч цьогоріч і не показували на все місто – кожен хвалиться своїм ексклюзивним нарядом. Ми помітили – тепер сукні майже не купують. Вигадують свої ескізи та шиють на замовлення. Мати лише один наряд на випускний – тепер також не доцільно.

МАР’ЯНА

“Не знаю, в неті знайшла варіант і вирішила саме таке пошити”.

ПОЛІНА

« Я довго не думала, побачила картинку, показала мамі і сказала, що хочу саме таку сукню, і мама мені її пошила. Воно знімається, я вирішила не тратити багато грошей, бо багато дівчат купують і на вечір, і на день сукні, а я знімаю цю штучку і воно мені робиться на вечір»

ОЛЯ

« В мене на вечір буде комбінезон. Вийшло так, що я купувала в Польші, але від італійського дизайнера»

ЮЛЯ

«Плаття я шила, спочатку думала купувати, але оскільки я зрозуміла, що я знаю, що хочу, знайшла образ в своєї улюбленої стилістки, ( ТУТ КИНУТИ ФОТКИ ЧЕРЕЗ КЛАЦ_КЛАЦ)  в неї була дуже схожа сукня, вирішила також таку саму пошити, вінок також взяла з того образу, а квіти мені щойно подарували»

ВАДИМ

« Я не хотів, як всі виглядати. Сам собі підбирав костюм, так нормально, трохи довго шукав, але нормально»

Випускники залишились не лише без колони, а й без традиційних урочистостей на стадіоні. Натомість святкування перенесли в «Березіль». Сюди не усі помістились, проте для тих, хто таки потрапив – незмінні привітання, вручення медалей та святковий концерт.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

” Нехай кожен з вас буде успішним, кожен у своїй справі, кожен на своєму шляху, і тоді з маленького успіху – складеться один великий, цілого покоління, цілої країни.  Ви те покоління, яке здатне змінити нашу країну, ви те покоління, яке змінить світ”

Додамо, колона випускників – незмінна традиція. Через погоду її за усі роки святкувань відміняли лише двічі.

залишіть коментар