Велика Березовиця три дні була без води

Автор:     Опубліковано: 4 Червня 2014 о 23:10    602 переглядів

Велика Березовиця знову без води, і знову через борги. Така проблема у тамтешніх людей роками, часто воду відключають і без попередження. Як жити на запасах – дивіться далі.

Цих двоє малюків не задоволені, що води вдома нема. Бо тепер мусять ходити з батьками до джерела, та і цих запасів вистачає не на довго.

    АРТЕМ і ЛІЛЯ:

« Погано, не дуже добре, татові тре буде ходити до джерела багато разів? вистачає, але не дуже так».

Велика Березовиця вже третій день без води. Традиційно для селища її відключили через борги. Така історія для мешканців звична, бо трапляється кілька разів на рік.

п. ВОЛОДИМИР:

” На два, на три дні максимум, майже кожен місяць відключають, через неоплату”

   НАТАЛЯ:

« Он маленькі дітки поїхали, для них напевно найбільше труднощів, ну в мене також і в мене проблеми, коли відключають. В нас дуже часто відключають, часом і без попередження»

    п. МИХАЙЛО:

« Та ми все запасаємся, без води не можем, бо в нас в любий час можуть виключити, тут така «шарашкіна контора», що нема права»

У водоканалі нам розповідають у чому річ.  Селищне комунальне підприємство «Аквасервіс» їм боргувало понад 84 тисячі гривень. Попереджали, що каналізацію закриють за кілька днів – проте чим покрити борг таки не знайшлось. Кредитувати Велику Березовицю,  кажуть тернопільські комунальники, грошей не мають, бо і в місті є проблеми.

ТЕТЯНА БАКОЛІНСЬКА, начальник абонентного відділу КП «Тернопільводоканал» :

“Ми мали 30-го травня припинити надання послуг, але прийшла голова селищної ради, директор КП, не могли нічого нам пообіцяти, сказали, що в них немає коштів, чим оплатити ці борги, тому було винесене рішення, що припинити з 2-го числа, протягом трьох днів, в них знайшлася сума 28 тисяч і вони їх погасили, сьогодні ми відновляєм надання послуг”.

На момент зйомки у водоканалі нас запевнили, машина вже виїжджає до селища та вода у людей з’явиться ще до вечора середи. Проте борг залишається у майже 50 тисяч, тому якщо не гаситимуть його надалі – проблеми у Березовиці не зникнуть.

залишіть коментар