Батьки тернопільських військових кидались під колеса транспорту в якому вивозили хлопців з частини

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2014 о 07:16    628 переглядів

Щоб автобуси, в яких були військові з батальону «Тернопіль», не виїхали у «гарячі точки» України, батьки та родичі бійців, вибудували біля воріт частини барикади. Кидались навіть під колеса транспорту. А все тому, що не хочуть відпускати їх під кулі. Проте навіть такими радикальними способами завадити виїзду не вдалося. На території не обійшлося без серйозних сутичок.

ЛЮБА, очевидець

«Всі солдати почали людей, жінок бити. Одній жіночці стало дуже погано. Вона впала і її відтягнули на бік. Одній жінці скрутили палець, зараз її дуже болить. Вони не зважали ні на кого, ні на яких людей. Вони просто їх били дуже сильно. Вони стояли всі п’яні».

Матері кажуть, їхні сини не погоджувалися нікуди їхати. Проте їх ніхто й не питав. Тому рідні прийшли під військову частину. Там їх зустріли з негативом.

матері військовослужбовців

«Заставили в неділю всіх согласитися зробитись добровольцями. А чого вони мають бути добровольці? За 45 днів їх мали випустити. Їх з воєнкомату перекинули всіх сюда. В честь чого то зробили? – Чого Ларін мене тільки що забрав, яке право має його жінка там бути на території частини? Чого він мене кликав до своєї жінки і вона мене вдарила по морді зняла окуляри, бо я їй в очі подивилася».

Кілька автобусів з військовослужбовцями все ж виїхали за межі частини. Наразі кількість бійців, котрих вивезли з частини невідома.

залишіть коментар