Дружина одного з правоохоронців, обвинувачених у зґвалтуванні неповнолітньої, стає на захист чоловіка

Автор:     Опубліковано: 4 Липня 2014 о 20:56    164 переглядів

У невинності свого чоловіка переконана дружина одного з правоохоронців, яких звинувачують у зґвалтуванні 15-тирічної дівчини. Жінка переконує: на чоловіків звели наклеп, і вимагає вибачень від матері неповнолітньої. Адже, на її думку, чоловіки діяли відповідно до законодавства, а інформація про зґвалтування – це помста дівчинки та її матері.

Дружина одного з обвинувачених:

«Нас принизили, на нас звели наклеп, і ми не дозволимо, щоб наші чоловіки відповідали за те, чого вони не чинили. Нехай за свої злочини відповідають ті злочинці, які справді на це заслуговують. І нехай та мама спочатку розбереться зі своєю дитиною».

За словами жінки, є факти, які підтверджують невинність чоловіків.

Дружина одного з обвинувачених:

«Наприклад, відеофіксація. Коли дитина пише, що її ґвалтували конкретно в ту годину, де наші чоловіки знаходяться безпосередньо на своїх робочих місцях, виконують свої обов’язки. Коли дитина пише, що вони її вигрузили в якомусь селі за волосся і заливали горілкою – є відеофіксація, де наші чоловіки здають на той момент зброю, тому що підійшла така година, що чергування закінчилося».

Заперечує жінка й інформацію про те, що обвинувачені пропонували сім’ї неповнолітньої гроші.

Мати ж дівчинки із кореспондентами ІНТБ зустрітися відмовилася. Як пояснила у телефонній розмові, втомилася через постійну увагу журналістів до цієї теми. А версію дружини правоохоронця щодо помсти жінка назвала абсурдною.

 

залишіть коментар