ФК «Тернопіль» переграв збірну вільних агентів України – 5:1

Автор:     Опубліковано: 18 Липня 2014 о 19:10    551 переглядів

Футбольний клуб «Тернопіль» продовжує свій міжсезонний збір поєдинками з різними командами. Цього разу поганяти м’яча до муніципалів приїхала збірна вільних агентів України. Колишні гравці футбольних клубів «Полтава», «Нафтовик» з Охтирки, Алчевська «Сталь», «Десна» з Чернігова, вихованці київського «Динамо» та багатьох інших команд з’їхались до Тернополя на десятиденні тренувальні збори. Саме у нашому місті вони розпочали готуватися до відповідальної поїздки за кордон.

ЮРІЙ СТАСИШИН, тренер збірної вільних агентів України

«Вони всі вільні агенти і на даний момент з нашою ситуацією в українському футболі лишилися без клубів. Ми вирішили зробити от таку команду і поїхати в Польщу на запрошення наших польських друзів. Там президенти, їх чоловік 10, які бажають трохи укріпити свої команди другої, першої, третьої ліг польських. І вони запросили нас. Але для того, щоб нам поїхати туди, нам треба підготуватися тому ми їх зібрали в Тернополі».

Збірна вільних агентів України планує зіграти у Тернополі щонайменше 5 матчів. Перший поєдинок провели із муніципальним клубом нашого міста на стадіоні педагогічного університету.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Ми не могли їм відказати. Нехай вони з нами зіграють спаринги. Не в неділю певно зіграємо, а в понеділок. І дав би Бог, щоб на Центральному стадіоні зіграли. І повірте одне – це буде свято. Це також футболісти. Але нині, ви бачите, футболістів багато, команд мало. Ми не можемо вгадати, як воно має бути. Все робимо для футболу. Може якраз хтось пригодиться українському футболу. Може з цих людей, які до нас приїхали ще будуть грати у Збірній України».

Поєдинок завершився із впевненою перемогою тернополян – 5:1.

залишіть коментар