Шансів на те, що тернопільська «Нива» гратиме у наступному сезоні, практично немає

Автор:     Опубліковано: 4 Липня 2014 о 06:45    60 переглядів

Гроші, гроші, гроші. До старту Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги залишилось трохи менше місяця, а фінансових питань у однієї з тернопільських команд з кожним днем все більше. Мова йде про «Ниву». Команда через чималі борги може не отримати атестацію на ігри у наступному сезоні. На волосині висить існування футбольного клубу «Нива». І все через фінансову нестабільність, яку керівництво команди не може подолати від початку цього року. «Жовто-зелені» завжди мали проблеми з коштами, проте з таким станом зіштовхнулися вперше. Хоч певну суму Професіональній футбольній лізі керівництво «Ниви» заплатило, хвости  по заборгованості залишаються в інших інстанціях.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

«Там залишається порядку 20 тис. грн. за участь у Чемпіонаті і 14 тис. – це борг за Кубок. Разом це 35 тисяч гривень – це невеликі кошти. Сам атестаційний комітет має отримати в еквіваленті 3 тис. доларів, але ці суми можна розбити на частини і частково платити. Тобто, якщо ми надамо графік виплати цих сум, в принципі вони згідні на це закрити очі».

Ймовірність того, що «Ниву» не допустять до виступів у Чемпіонаті збільшується й через заборгованість по  зарплаті гравців. 5 футболістів звернулись зі скаргою до Палати вирішення спорів стосовно невиплат.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

 «Вже є рішення Комітету вирішення спорів. Загальна сума цих боргів складає порядку 275 тич. грн. і якщо ці борги не будуть виплачені, то це може бути тим підводним каменем, який не дасть нам можливість отримати атестацію».

27 червня мало б вирішитись питання щодо атестації «жовто-зелених». Та керівництву клубу вдалося випросити ще тиждень часу на пошук коштів. Сьогодні останній день, коли ще можна вирішити фінансове питання «Ниви», каже Автанділ Мдінарадзе. Проте, шансів на те, що «жовто-зелені» вийдуть на поле у сезоні 2014/15 років практично не залишилось.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

 «4 числа – це вже останній термін, бо 7 числа має скластися новий календар Чемпіонату і вони мають розуміти, що в тому календарі або буде «Нива», або не буде. Тобто, якщо ми ту атестацію не отримаємо 4 числа, то в календарі нас уже не буде».

Автанділ Мдінарадзе каже, фінансові проблеми «Ниви» пов’язані з  відсутністю генерального спонсора команди. До цього часу президенту «жовто-зелених» не вдалося знайти підтримки зі сторони бізнесу.

залишіть коментар