Світлини близнюків представила тернопільський фотограф Юлія Верста

Автор:     Опубліковано: 3 Липня 2014 о 07:30    784 переглядів

На втілення задуманого, розповідає тернопільський фотограф Юлія Верста, пішов рік. Особливо уважно відбирала близнюків, адже із віком, ділиться майстер, вони втрачають свою схожість. Аби підкреслити подібність моделей, Юля обрала білий колір.

ЮЛІЯ ВЕРСТА, фотограф

«Людина підходить, і вона не відволікається, тобто немає лишніх аксесуарів, лишніх пейзажів, все суто білий колір. Людина може підійти і ближче розглянути відмінності, схожість. Я хотіла передати масштабність, чистоту, народження і враження, яке я відчула вперше, коли я побачила близнюків».

Усього працювала Юлія Верста із п’ятьма парами близнюків. Найменшим – шість років, найстаршим – двадцять два. Кожних Юля вважає особливими. Без них, ділиться фотограф, світлини не були б такими магічними.

РОМАН І БОГДАН, близнюки

«Відчуття дуже приємні. Якось так ми не очікували, що ми будемо всередині висіти. Оці наші фотографії, вони такі класні. Ми їх перший раз бачимо, до того ми їх не бачили».

АЛІНА ТА МАРТА, близнюки

«- Сподобалося Вам фотографуватися з Юлею? – Так. – А не боялися Ви фотографуватися? – Ні».

Працювала дівчина не сама, а із цілою командою. Спеціально для кожної пари близнюків створювали образи, шили костюми. Фотографували у сонячну погоду, розповідає Юлія Верста, і у кілька етапів: декого – влітку, декого – восени.В результаті вийшло близько півсотні світлин.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!