Українські діаспорні команди три дні гратимуть футбол у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 28 Липня 2014 о 19:00    281 переглядів

Вже втретє у Тернополі українці з різних куточків світу ганятимуть м’яча. Вже традиційно у нашому місті відбудеться  Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних українських команд. На жаль, фіналісти двох попередніх змагань цьогоріч не гратимуть. А все через події на сході України.

ІГОР БОКІЙ, співголова оргкомітету Чемпіонату світу з футболу серед діаспорних українських команд

«Один з фіналістів минулого чемпіонату, в цьому випадку я скажу відверто, злякався і не приїхав – українці з Естонії. Щодо придністровців – переможців двох попередніх чемпіонатів, тут вже спрацювала знову ж таки війна на мирному Заході. Силами, силовими структурами заборонено на сьогоднішній день вїзд з території Придністровя на Україну. Чоловікам віком від 30 до 60 років. Потенційні терористи, ми знаємо, були якраз з тієї території з Придністровя».

Матчі відбуватимуться на центральному, стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи, що у парку Топільче та футбольному полі педагогічного університету.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник управління у справах сімї, молодіжної політики і спорту міськради

«Однозначно можу сказати, що фінал нашого турніру буде проходити 31 числа о 17:00 на центральному стадіоні. Так само запрошуємо тернополян. Вхід вільний. Ви можете прийти і підтримати команди, які в безкомпромісній боротьбі виборуть право позмагатися за основний трофей нашого турніру».

Делегація кожної з команд діаспор налічує не більше 20 чоловік. Футбол – не основний вид діяльності гравців.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Учасники даного чемпіонату є не професійні футболісти. І власне спорт є не самоціль. Основне – це можливість дати людям поспілкуватися, приїхати сюди і підтримати своїх земляків, показати свою солідарність з тими подіями які відбуваються в Україні. І дати можливість всім українцям зі всього світу між собою поспілкуватися».

Урочисте відкриття чемпіонату заплановане на 10 годину 29 липня. Стартовий свисток пролунає об 11:00 на центральному стадіоні міста.

залишіть коментар