На Дружбі відкрили сквер Миру

Автор:     Опубліковано: 23 Серпня 2014 о 19:06    580 переглядів

 

Ще одне місце з мирним іменем. Сквер Миру урочисто, з дітками та оркестром відкрили сьогодні на Дружбі. Молода мама Марта тут вперше з малесенькою донечкою Елеонорою. Каже, дитячий майданчик для них був питанням найкритичнішим, бо до цього мусили ходити гратись аж у парк Топільче.

МАРТА, мешкає поруч:

“Ви ж бачите скільки дітей, їх багато, нам виходить до найближчого такого майданчика виходить йти аж в гідропарк, то далеко, особливо якщо з дітками в обід”.

Новим сквером жінка задоволена. Проте вже має побажання: як більшість батьків просить, аби ще зробили накриття для пісочниці.

МАРТА, мешкає поруч:

« Було би краще, якби його закривали такою хоча б дерев’яною кришкою, батьки могли би зсунути, а як дітки погрались – назад би закривали».

Поруч з Мартою – її подруга та сусідка Люда, теж з малечею. Каже, найбільше тішить, що з синочком Святославчиком тепер спокійно зможуть гуляти у візочку.

ЛЮДА, сусідка:

” В жахливому стані були дороги, відверто скажу, коляскою проїхати було неможливо, але постелили бруківочку і досить зручно, переходи різні є”.

Тут повністю поміняли всю стежку скверу, прибудинкові території. Вперше за роки – з’явились ліхтарі та нові лавочки. Майданчик, безумовно, – головна подія. Грошей, каже міський очільник, витратили не мало.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ще деякі роботи доробляли сьогодні вночі, щоб встигнути на ранок, тому кінцевої ціни нема, але орієнтовна вартість – 2 млн. 200 тисяч гривень, це зі всіма роботами».

Ім’я для нового скверу не випадкове. Попри те, що знаходиться на однойменній вулиці Миру, він від сьогодні нестиме ще й символічне значення.

 

залишіть коментар