Президент «Ниви» готовий відмовитись від своїх футболістів

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2014 о 20:30    522 переглядів

Через відсутність коштів тернопільська «Нива» до цього часу не подала заявку на участь у Чемпіонаті України з футболу, хоч сезон вже стартував. Більше того, команда у літнє міжсезоння не провела жодного тренування. І все через відсутність грошей.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Зараз ми бачимо, що футбольний клуб «Нива» під загрозою його існування. Фактично, люди які взяли на себе зобов’язання і володіють клубом, зараз скажімо так, не демонструють фінансової спроможності дальше продовжувати займатися командою».

Президент «Ниви» Автанділ Мдінарадзе каже, готовий хоч вже передати клуб іншій людині заради того, щоб зберегти команду.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

«Зараз мова не стоїть про борги чи інші моменти. Зараз стоїть питання про те, щоб зібрати команду і звідки, і як вона має фінансуватися. Я ще черговий раз заявляю проте, що я готовий сьогодні віддати футбольний клуб любому інвестору, любому спонсору. Якщо у влади є такий спонсор, будь ласка хоч завтра він може переписати футбольний клуб на себе. Взяти на себе усі зобов’язання і утримувати команду».

Автанділ Мдінарадзе каже, пошуки коштів тривають. У понеділок остаточно буде відомо чи візьметься за фінансування «Ниви» одна з київських компаній. А допоки грошей у «жовто-зелених» нема –  ігри за їх участю переносять. Як ми вже розповідали, 2 матчі, на прохання керівництва клубу перенесені на невизначений термін. Третій матч з відтермінуванням не забарився.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

«Дві гри в нас зараз перенесені. Ну і в принципі на один день ще перенесена третя гра зі «Сталлю». То вона мала бути в неділю. Перенесли на понеділок. То вже прохання було футбольного клубу «Сталь» Дніпродзержинськ».

Якщо фінансова ситуація «Ниви» все ж вирішиться, то поєдинок зі «Сталлю» вони зіграють, у понеділок, 11 серпня, на центральному стадіоні нашого міста.

залишіть коментар