Щоб зібрати одного міліонера в зону АТО, треба більше десяти тисяч гривень

Автор:     Опубліковано: 19 Серпня 2014 о 19:26    265 переглядів

Колективна поміч. Працівники комунальних закладів області об’єднались задля допомоги тернопільським бійцям на Сході. Станом на понеділок вони разом перерахували більше шестисот тисяч гривень.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«В них є дуже багато потреб. Ми живемо в такий час, фінансової нестабільності, що навіть ті кошти десь по рахунках, які ми з бюджетів надаємо, не завжди доходять до цілі, розумієте?  І ми мусимо не нарікати на державу, тому що цю державу реально 23 роки дуже тяжко грабили і били. Я думаю, що ми будемо ще з вами свідками того, що будемо будувати нову державу».

Тернопільський батальйон територіальної оборони, який сьогодні несе службу на Херсонщині, практично повністю забезпечений харчами та засобами захисту. Але потрібна допомога в ремонті техніки.

ВОЛОДИМИР  КАТИНСЬКИЙ, обласний військовий комісар:

«Необхідно проводити певні ремонтні роботи  і оновлювати техніку. В чому це полягає. Наприклад, в батальйон територіальної оборони необхідно подати ГАЗ-66, які знаходяться на базі зберігання. І для їх ремонту потрібно не тільки кошти, а й певні сили і засоби, хто б це міг зробити».

Четвертий місяць кількадесят працівників СБУ працюють на Сході. Сьогодні для роботи в Луганській області готують нову групу.

ІВАН ЮЛИК, начальник управління СБУ в області:

«Не кажу, що ми нічого не маємо. Я би сказав, що на відсотків 90 я вже підготував їх для того, щоб вони виконували завдання. Ну і є маленькі штрихи. Я думаю, якщо кошти поступлять ваші, то вони,  як раз підуть на забезпечення тих, чи інших технічних моментів».

З квітня беруть участь в АТО і працівники обласної міліції. Сьогодні на Сході перебуває більше 120 тернопільських правоохоронців.  Їдучи боронити країну, каже заступник головного міліціонера, їхній боєць отримує від держави лише зарплату і зброю з набоями. Все інше шукають самотужки.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заступник начальника УМВС в області:

«Скажем так, щоб відправити одного міліціонера в зону АТО потрібно від 10 до 12 тисяч. Це по самим скромним підрахункам. Тобто, якщо десь підрахувати скільки міліціонерів на сьогоднішній день проходить службу там, не треба бути математиком, щоб побачити наскільки це велика, колосальна сума».

Кошти витратять на те, що найбільше потрібно хлопцям. Щоб все було прозоро представникам комунальних установ в облраді видали розписки про отримані гроші і згодом обіцяють публічно показати, на що їх витратили.

А тим часом, у бійців в зоні АТО нові проблеми. Ночами стає дуже холодно, тому вони потребують бушлатів.

залишіть коментар