Сім’ї учасників АТО не платитимуть за комунальні послуги

Автор:     Опубліковано: 20 Серпня 2014 о 19:13    212 переглядів

50 сесія міськради відбулася відносно спокійно. Без велелюдних пікетів та крику. Проте, взагалі без невдоволених тернополян не обійшлося.

ГАЛИНА ПАНТЮХІНА, тернополянка

«З якою я заявою звернулася в міську раду 29.07 і на сьогоднішній час мені немає відповіді. Порушений Закон про звернення громадян».

СВІТЛАНА ДОБРІКОВА, начальник міського управління організаційно-виконавчої роботи:

«В зверненні є достатньо багато пунктів. Звернення розписані на відповідальних виконавців. Першим виконавцем в зверненні є юридичне управління. До 29.08  відповідь буде надана заявнику».

Виступали на сесії і мешканці мікрорайонів Кутківці та Пронятин. Вони вимагали покращення умов благоустрою. Проте, міський голова зазначив, надавати кошти влада має пропорційно на всі мікрорайони, адже люди живуть усюди. Відповідно і побутові проблеми є у всіх.

МАРІЯ, мешканка мікрорайону Пронятин:

«Ми є мікрорайон, мікрорайон Тернополя! А там стидно заїхати. А до попереднього голови пана Заставного ми не записувалися. Прийшли на прийом, він нас прийняв і сказав: «Добре, я вам зроблю 800 м. дороги». Як він сказав, так він і 800 м. дороги нам зробив».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо взяти фінансування, яке йшло на ці два райони, воно є неменше, а подекуди більше, ніж давались на інші округа, які є в Тернополі».

Серед питань сесії, депутати проголосували і за звільнення учасників АТО та їх сімей від плати за комунальні послуги.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Створюється спеціальна комісія, учасники АТО подають документи про те, що вони були учасниками, брали участь, подають свої адреси, де вони зареєстровані в місті Тернополі і відповідно за цими адресами будуть звільнятися від цих платежів».

На сесії також закріпили земельну ділянку біля заводу «Оріон», де відповідно до висновків комісії міськради ведеться несанкціонована торгівля, за комунальним підприємством. І відтепер, люди працюватимуть там законно, та ще й платитимуть за це менше, каже міський голова.

 

залишіть коментар