Економіст із Тернополя відкрив свою першу художню виставку

Автор:     Опубліковано: 25 Вересня 2014 о 21:42    135 переглядів

За фахом економіст, за покликанням – художник. Малювати тернополянин Рустам Давлетов любив ще з дитинства, втім, до свого хобі чоловік повернувся лише 6 років тому. Каже: хотілося робити щось «для душі». Починав з аерографії. А потім взявся за пензлі та масляні фарби. І от тепер вперше виставив свої роботи на широкий загал. Цікавим є те, що ніякої художньої освіти Рустам Давлетов не має, працює в банку.

РУСТАМ ДАВЛЕТОВ, художник:

«Перш за все, коли бачили  мої якісь там чи фотографії моїх робіт, чи просто роботи, перше питання було: «Що ти робиш в банку?» Ну, на даний момент це є моя робота. А хобі… Ну, я надіюся, воно переросте в щось більше».

Загалом, розповідає художник, за два роки написав вже 35 картин. На виставці представив 24. На створення частини робіт потрібні були тижні, інші – малював на одному диханні за кілька годин. Чоловік каже, поки все ще знаходиться в пошуку своєї особливої манери.

РУСТАМ ДАВЛЕТОВ, художник:

«Стилі різні. На даний момент  в пошуку. В пошуку мазка. В пошуку якоїсь особистої цікавої манери малювання. Але вже, я так розумію, що, по самій кількості робіт, можна вже бачити, що десь вже вимальовується щось, щось виводиться. Я надіюсь, що людям сподобається».   

Назва виставки «Віра в себе», запевняє автор, – символічна.  Так називається головна картина цієї експозиції, написана, до слова, буквально за півтори години.

РУСТАМ ДАВЛЕТОВ, художник:

«Особисто для мене це є, наприклад, такий важливий крок. Необхідно кожній людині точку опори. Точка опори, я думаю, віра в себе – це найголовніша точка, на яку можна спертись, щоб рухатися далі. Символізує, наприклад, картина… Мати, яка опустила руки і дитина, яка просить: не зупиняйся, будь ласка, не опускай руки».

ІГОР ДУДА, директор обласного художнього музею:

«Ніколи не пізно починати. Бо ж він почав порівняно недавно. За цей час він зробив великий поступ. І сьогоднішній вернісаж він, автор, закінчив словами «Я вірю в себе». А я додам: а ми віримо в нього. Що він буде продовжувати далі працювати».

Побачити роботи художника можна до 7 жовтня в обласному художньому музеї.

 

залишіть коментар