ФК «Тернопіль» здобув нелегку домашню перемогу

Автор:     Опубліковано: 15 Вересня 2014 о 21:24    119 переглядів

Від стартового і до фінального свистка тернополяни намагалися контролювати м’яч та не поступатися у класі гостям із Києва. «Динамівці» забивали і на 5 і на 12 хвилинах, проте арбітр жодне взяття воріт через офсайди не зарахував. Відкрити рахунок вдалося тернополянам вже у другій сорокап’ятихвилинці. Віталій Богданов виконуючи штрафний удар з понад 30 метрів від воріт суперника вивів команду вперед. Рахунок до кінця гри не змінився – 1:0 на користь муніципалів. Тренер «динамівців» свого обурення від гри, а особливо від рахунку, з яким завершився поєдинок, не приховував.

СЕРГІЙ ПРОЦЮК, тренер ФК «Динамо-2» (м. Київ)

«Давайте называть вещи своими именами. Если команда забивает 2 гола чистых и их не засчитывают – не знаю. Потом, тот фол с которого мы получили – не обязательный гол. Да, красивый мяч забили хозяева. Но будем объективны – фола не было. Вот и все ».

Наставник тернополян Василь Івегеш каже, у першому таймі грати було важко, а у перерві довелося змінювати стратегію.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Дещо вдалося їх вирівняти, дещо вдалося їх пресингувати, дещо вдалося накривати. Тоді вони помінялися. Бо якщо їм було дати вільно розводити м’яч вони помиляються і самі бачите скільки небезпечних ударів було у наші ворота. Ну і одне, що ми в перерві мали розмову, ми не сваримся, але склалася що за їхньої помилки другий тайм нам вдалося вирівняти. Я радий, що ми так зіграли. Тому, що ми ще не готові на той рівень, щоб грати на третій день календарні ігри. Ми граємо товариські, студентські ліги, а в Першій лізі – це дуже важко».

Наступний матч за участю тернополян відбудеться на виїзді 20 вересня. Муніципали зіграють у Чернівцях з місцевою командою «Буковина».

залишіть коментар