У Тернополі впіймали чоловіка, якого підозрюють у сприянні терористам

Автор:     Опубліковано: 15 Вересня 2014 о 21:16    142 переглядів

У Тернополі впіймали чоловіка, якого підозрюють у сприянні терористам. 47-річний мешканець обласного центру вербував людей воювати на Сході проти сил АТО.

Протягом кількох місяців, починаючи з квітня, стверджують в обласній прокуратурі, тернополянин агітував знайомих взяти участь у бойових діях на боці терористів. За це обіцяв певну оплату – залежно від «заслуг». Сам же хвалився, що брав участь у захопленні Харківської облдержадміністрації та різних антиурядових мітингах, за що отримував гроші.

АНДРІЙ САРАХМАН, старший прокурор прокуратури області:

«Затриманий він співробітниками Служби безпеки. Якраз надійшла інформація про те, що він збирався виїжджати сам на Схід України для того, щоби брати участь в бойових діях, як він сказав, «проти армії київської хунти і укропів», воювати збирався».

Сам підозрюваний своєї провини не визнає. На судовому засіданні чоловік вів себе доволі гамірно. Майже весь час провів під лавкою, мовляв, погано себе почуває. Втім, у суді йому не повірили. Відтак, наступні 2 місяці, поки триватиме слідство, чоловік проведе за ґратами.

ОЛЕГ ВИЙВАНКО, суддя Тернопільського міськрайонного суду:

«Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Строк тримання під вартою Покровському Ігорю Андрійовичу 3 червня 1967 року народження рахувати з 10 години 30 хвилин 10 вересня 2014 року, з моменту його затримання. Визначити Покровському Ігорю Андрійовичу 3 червня 1967 року народження розмір застави у розмірі 250 тисяч гривень».

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

залишіть коментар