Об’єднання «Самопоміч» підтримує Тараса Пастуха

Автор:     Опубліковано: 8 Жовтня 2014 о 21:00    277 переглядів

Об’єднання «Самопоміч» виступило з підтримкою кандидата по 163 тернопільському виборчому округу Тараса Пастуха. Представники політичної сили кажуть: об’єднання зібрало в своїх лавах людей дії. Разом з тим, вони підтримують і однодумців, які сповідують такі ж принципи.

 АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської організації «Самопоміч»:

«Принципи об’єднання дуже прості, як громадського, так і політичного. Принцип один: «Візьми і зроби». Ми вважаємо, що Тарас, власне, та людина, яка і в громадській роботі, і в політиці, просто бере і робить».  

Країні, переконаний Андрій Грицишин, потрібні політики-воїни, готові до рішучих дій. Тарас Пастух, як відомо, сьогодні перебуває в зоні проведення АТО. В армію успішний бізнесмен, батько чотирьох дітей пішов добровольцем. Про свій намір, каже дружина Тараса Пастуха Ірина, повідомив ще на початку літа. У серпні пройшов навчання на Закарпатті, і поїхав на Схід.

ІРИНА ПАСТУХ, дружина Тараса Пастуха:

«Зараз перебуває в Дебальцеве. На зв’язок виходить досить рідко. Всіх рідних заспокоює, що все добре, хоча ми розуміємо, що, насправді, так не є, тому що під час розмови чути постріли . Тому насправді переживаємо. Але надіємось, що все буде добре».

Боєць добровольчого батальйону «Донбас» Ігор Чайківський переконаний: це – вчинок, гідний справжнього чоловіка.

ІГОР ЧАЙКІВСЬКИЙ, боєць батальйону «Донбас»:

«И такое нужно пропагандировать на каждом шагу. Вот когда это будет, то тогда и в стране быстрее все будет происходить. Я просто, скажу, преклоняюсь перед поступком этого человека и горжусь этим. Горжусь тем, что я имею возможность сейчас находиться в одном обществе с его супругой. И теперь каждый день я буду еще и за него молиться, так же, как за своих пацанов».

ЄГОР СОБОЛЄВ, голова Громадського люстраційного комітету:

«Ніхто з нас не йде в парламент займатися чимось, чим ми не займаємося вже. Мандатів ми потребуємо для того, щоб робити це швидше, в більших масштабах. Щоб Тарас або Ігор не заходили в Міністерство оборони як учасники мітингів. А заходили, як народні депутати, маючи повноваження».

Нагадаємо, Тарас Пастух балотується кандидатом в народні депутати України як самовисуванець.

 

залишіть коментар