Телеканалу ІНТБ – 5 років

Автор:     Опубліковано: 1 Жовтня 2014 о 19:10    359 переглядів

Сьогодні телеканал ІНТБ святкує свій п’ятий День народження. Весь цей час ми уважно слідкуємо за тим, що відбувається навколо, щоб ви могли отримувати оперативні та достовірні новини з міста та країни. І у кожне наше маленьке свято ми приймаємо вітання від друзів та колег. Аби зберегти приємні миті в історії нашого телеканалу, ми започаткували нову традицію.

СНХ: ОЛЕНА НАУМЕНКО, директор телеканалу ІНТБ:

«До 5 річниці телеканалу ІНТБ ми вирішили започаткувати таку «Книгу для запису усіляких приємностей, де будемо просити наших гостей, які до нас приходять, залишити кілька слів для нас на пам’ять. Сподіваюся, що це буде не одна книга. Ми таким чином хочемо, щоб всі наші гості залишалися в нашому архіві не лише у відеоформаті, а й в таких, скажемо, рукописах».

Книгу вже розпочато. І першим свій запис залишив міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Завдяки вашій оперативній праці, завдяки вашому професіоналізму тернополяни мають можливість завжди чути якісні оперативні новини про життя міста, про життя світу, про життя країни. Телекомпанія молода, 5 років – це ще не вік, але 5 років – це факт того, що вона вже утвердилася. Я бажаю вам розвитку, бажаю нових вдалих комерційних проектів, нових вдалих соціальних проектів. Бажаю вдячного глядача, розширення мережі покриття. Щоб тернополяни вас любили і хотіли дивитися. Успіху вам, процвітання. Ну і, саме головне, миру і Божої ласки».

Протягом дня наша книга поповнювалася новими приємностями від тих, хто прийшов нас привітати зі святом.

МАРІЯ МЕЛЬНИК, перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області:

«Бажаємо творчих успіхів, цікавих передач, вдячних глядачів. Бажаємо, щоб ваш канал процвітав. Ми вам дякуємо за співпрацю, за ваші цікаві, змістовні записи, за ваш розум. І, як особисто вам, бажаю міцного здоров’я, радості, добра і мирного неба над головою».

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми розуміємо, що журналістська робота – це, в тому числі, і творча робота. І справжній журналіст – він журналіст не за професією, а за своїм покликанням. Тож бажаю кожному працівнику, кожному журналісту, який працює на телеканалі ІНТБ, власне, цього творчого злету. Щоб його нічого не сковувало в рамки, окрім професійної етики і бажання донести ту інформацію, яку вони здобувають, до телеглядачів телеканалу ІНТБ». 

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Добра, здоров’я. Всього самого доброго і самого хорошого, що ви бажаєте собі. Професійності, відданості справі,  добрих новин якомога більше. Хороших проектів, хороших програм. Творчого неспокою. І збагачувати цей світ добром, енергією, наснагою».

А те, як наша команда готувалася до Дня народження телеканалу  – дивіться далі без коментарів.

 

 

залишіть коментар