В обласній міліції запевняють, що їхні колеги неповнолітню не ґвалтували

Автор:     Опубліковано: 21 Жовтня 2014 о 19:31    250 переглядів

Історія про начебто зґвалтування трьома працівниками міліції  15- річної дівчинки з Борщівщини сколихнула область на початку літа. Розслідуванням тоді зайнялася обласна прокуратура. Тим часом справа набула неабиякого резонансу серед громадськості та поділила її на два табори: одні вірили матері дівчинки, інших брали сумніви щодо причетності правоохоронців. Крапку повинна була поставити експертиза, яку проводили в Одесі. Її висновок, запевняють в обласному управлінні внутрішніх справ, такий: міліціонери – не винні.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, перший заступник начальника УМВСУ в області:

«Були проведені експертизи ДНК. І всі експертизи спростували факт будь-якого сексуального контакту між працівниками міліції і постраждалою».

Відтак, каже Олександр Богомол, кримінальне провадження,  порушене прокуратурою, наразі закрили.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВСУ в області:

«Десь хтось хотів очорнити тернопільську міліцію. Хотіли втягнути і сусідні області, і Хмельницький, і з Києва приїжджали. І політичні сили хотіли залучити. Але, ви знаєте, громада є громада. Подякувати хотів громаді Борщова, яка визначилась в цій ситуації і сказала: нехай слідство прокуратури прийме об’єктивне рішення, і ми при цьому будемо судити. А могли, дійсно, якщо спровокувати цю ситуацію, могли мати Врадіївку номер 2». 

 

залишіть коментар