«Нива» та міський стадіон вкотре не можуть порозумітися через фінанси

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2014 о 19:31    83 переглядів

Тернопільське дербі – під загрозою. Останній матч сезону між «Нивою» та ФК «Тернопіль» може не відбутися. А все – через вкотре невирішені фінансові питання між ФК «Нива» та керівництвом міського стадіону. Директор спортивної арени запевняє: за останні два роки жовто-зелені заборгували їм більше 66 тисяч гривень: частково –  за оренду стадіону, а ще – за пошкоджене вболівальниками майно.

ІГОР ШУШКЕВИЧ, директор КП «Тернопільський міський стадіон»:

«Проблема в тому, що зараз останній матч уже цього року. І до весни, як мінімум, до весни, вони зникнуть, а заборгованість лишиться і підприємство лишиться наодинці з проблемами. Ми не є бюджетною установою, ми на госпрозрахунку, тобто, за газ, за воду, за світло, зарплату працівникам нам треба платити. Де брати ці кошти, я не знаю». 

І хоч поточні рахунки, каже Ігор Шушкевич, футбольний клуб частково оплачує, заборгованість, як за минулий, так і за цей рік – залишається.

ІГОР ШУШКЕВИЧ, директор КП «Тернопільський міський стадіон»:

«Заборгованість за 2013 рік, по якій є рішення суду, датоване квітнем місяцем. Ми йшли назустріч футбольному клубу, не подавали його у виконавчу службу. Першого вересня ми заключили з ними договір реструктуризації даного боргу, тобто, по договору вказано, що  рівними частинами за 4 місяці  повинні були погасити дану суму. Перша проплата мала бути в кінці вересня. Цієї проплати, знову таки, не було».

Натомість, президент футбольного клубу «Нива» Автанділ Мдінарадзе запевняє: фінансове становище команди – стабільне. Переконує: за все, що повинні, зокрема, і за проведення ігор на міському стадіоні, і за збитки, завдані особливо активними фанатами, розраховувались вчасно. І хоч певна заборгованість, визнає Автанділ Мдінарадзе, справді є, звідки саме така сума, каже він, невідомо.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Судовий позов був до футбольного клубу «Нива-Тернопіль» за попередні борги, які були зароблені на той час, коли я не займався футбольними справами. Є рішення суду. Але в нас є договір зі стадіоном, де цей борг реструктуризований і ми так само, згідно тієї реструктуризації,  їм виплачуємо гроші. Так що зараз вимагати всі гроші заплатити одразу – це і незаконно, і це, так само, не збираємося».

Тернопільське футбольне дербі, впевнений Автанділ Мдінарадзе, таки відбудеться.  І запевняє – представники футбольного клубу готові до діалогу з керівництвом стадіону.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Якщо у них є якісь претензії до нас фінансові, для цього є органи, суди, нехай звертаються, нехай доказують, що ми їм щось винні. Але це – поза футбольні речі. Згідно домовленості, згідно тих контрактів, які у нас є, ми все будемо виплачувати. Так що, якщо вони доведуть, що дійсно, ці гроші ми їм винні, навіть не обов’язково для цього йти в суд, просто при приватній розмові, то ми готові сплатити».

залишіть коментар