У Тернополі змагаються плавці з кількох областей України

Автор:     Опубліковано: 5 Грудня 2014 о 19:04    837 переглядів

Вже традиційний Відкритий чемпіонат з плавання стартував у Тернополі. Проводять його у нашому місті 9-ий рік поспіль. Цього разу змагання зібрали понад дві сотні учасників.

АНДРІЙ РИБАК, директор Тернопільської ДЮСШ №2: 

«Вони є щорічними, завжди за підтримки нашого обласного військового комісаріату і Тернопільської міської ради, проводяться в нашому залі. Звичайно, в наш час не дуже легко все вдається, але, як є бажання, є настрій, ми працюємо для того, щоб діти були задоволені. Щоб діти отримали задоволення, показували свої результати. Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої школи».

Участь в змаганнях беруть спортсмени та спортсменки не лише з Тернопільщини, а й з інших областей. До нас приїхали гості з Луцька, Рівного, Вінниці, Хмельницького, Івано-Франківська, Червонограда та Скалата. Загалом – представники 11 шкіл.

МИРОН ФЕРЕНЦ, тренер, головний суддя змагань:

«60 комплектів нагород. В змаганнях приймають участь дві вікові групи. Старша вікова група – це старшокласники, 2000 рік народження – 1998, тобто, 11, 10, 9 клас, і молодша вікова група – це 2001 рік народження, та молодші – 2002-2003 роки народження». 

За традицією, змагання приурочили до Дня Збройних сил України.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя:

«Власне, традиція бути здоровим хлопцем – це українська традиція, і здавалось би, що, сьогодні особливо, цей чемпіонат, який присвячений Збройним силам України, як ніколи доводить, що і хлопці там виконують свої обов’язки, а ми їх тут підтримуємо, завдяки ним, що вони нам дарують цей маленький острівок миру».  

Триватимуть змагання протягом двох днів.

 

залишіть коментар