У Тернополі з’явиться «Парк здоров’я»

Автор:     Опубліковано: 31 Березня 2015 о 18:57    577 переглядів

У Тернополі з’явиться «Парк здоров’я». Відпочинкову зону мають намір облаштувати на 9 гектарах регіонального ландшафтного парку «Загребелля». Ділянку обрали неподалік 3-ї міської лікарні на вулиці Бережанській.  Там чиновники мають намір облаштувати повноцінну рекреаційну зону, де можна буде відпочити і подихати свіжим повітрям. Заступник начальника міського управління ЖКГ розповідає: парком, подібним до «Загребелля», може пишатися хіба Львів. Однак зараз умови для проведення дозвілля там не найкращі. Завдання, каже Олег Соколовський, ситуацію змінити.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«По-перше, він дотикається до 3 міської лікарні. І ті хворі, які там перебувають, можуть скористатися тим парком. Тому що будуть там і доріжки, і зони відпочинку. А також люди, які проживають на «Дружбі», зі сторони Бережанської. Там, практично, немає таких зон, щоб можна було відпочити, крім парку «Загребелля». Будь-який парк європейського виду – це якщо ви стоїте на одній стороні і бачите, що робиться на другій. Якщо все кругом заховано – це не парк, це – ліс».

В парку, каже Олег Соколовський, буде велика центральна алея з велодоріжкою, чимало стежок, закутки, де можна в безпеці відпочити наодинці. А ще – дитяча площадка в 250 квадратних метрів та спортивний майданчик у 150, точки із соками та морозивом. Облаштують і місця для сидіння.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Тут дуже цікаво, що сам парк іде, і потім в нас іде схил. І от такий оглядовий майданчик, там буде збудована пергола. Пергола буде повністю прозора, з таких дерев’яних конструкцій, зі всіх сторін буде проглядатися, можна буде заховатися від сонця. І, з другої сторони, просто посидіти і відпочити. Дуже багато буде спеціальних кишень, біля 20, де будуть лавочки».  

З часом, розповідає Олег Соколовський, встановлять і освітлення. Втім, перш ніж приступити до підготовчих робіт, потрібно прибрати ділянку від сміття. Долучитися до толоки закликають усіх небайдужих.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Це в п’ятницю ми думаємо це все проводити. Буде козацька каша, буде багато учнів, багато студентів. Також ми розмістили повідомлення по всіх дворах, щоб люди, які проживають поруч, якщо бажають, до нас приєдналися. Ми хочемо зібрати все це сміття, зробити з нього скульптуру, я думаю, що піраміду Хеопса, щоб бачили, як за одну зиму можна забруднити цю територію. Після цього почнуться роботи по його впорядкуванню».    

Додамо, на першу чергу робіт передбачено близько мільйона гривень.

 

залишіть коментар