Мешканці кількох будинків на Руській мають оновлений двір

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2015 о 21:06    362 переглядів

Оновлення у Тернополі тривають. Відремонтований двір тепер мають мешканці будинків 11, 13 та 15, що на вулиці Руській.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Зроблені роботи по водовідведенню, прокладено асфальтобетонне покриття для проїзду транспорту, зроблені нові клумби, нові бордюри. Роботи тривали в межах трьох тижнів. Але тут все залежить, насправді, від того, наскільки буде сприяти погода в проведенні робіт. Дуже сильно нам помішало, для проведення таких робіт, падіння курсу гривні. Тому що ціна на асфальтування, ціна на такі роботи до минулого року зросла приблизно на 30 %».

Оновлення двору, каже Сергій Надал, обійшлося більше як в 900 тисяч гривень. Загалом, за словами мера, цього року заплановано зробити ремонт більше 4-ох десятків прибудинкових територій та близько 14 міждворових проїздів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Минулого року, коли ми зробили обстеження, то капітального ремонту потребували близько 100 дворів. Зрозуміло, що зробити за рік-за два такі роботи неможливо, тому частина дворів було зроблено в минулому році, частина буде в цьому році зроблена. Знову ж таки, мушу визнати, що до кінця року не вдасться відремонтувати капітально всі двори. Це є правда. Тому частина дворів буде ремонтуватися на наступний рік».  

Насамперед, каже Сергій Надал, ремонтують ті двори, які в найгіршому стані, де живе найбільша кількість людей і є багато звернень від мешканців. Загалом на ремонт дворів і міждворових проїздів цього року в бюджеті закладено близько 30 мільйонів гривень.

 

 

залишіть коментар