У Тернополі – нова тролейбусна лінія

Автор:     Опубліковано: 26 Червня 2015 о 22:01    729 переглядів

З понеділка, 29 червня, межі тролейбусного сполучення у Тернополі офіційно розширять. Відтепер вулиці Корольова – Сахарова – Купчинського сполучатиме нова лінія. Нею курсуватиме тролейбус під номером 9. Наразі новостворений маршрут протестували журналісти та влада. Сергій Надал пояснює, в міській раді, перш ніж починати створювати тролейбусну лінію, радилися із громадськістю.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Мета є зробити поступове переведення Тернополя повністю на тролейбусний транспорт. Тому що, по-перше, це екологічно чистий транспорт. По-друге, це самий дешевий транспорт. По-третє, в нас усі пільговики без обмежень мають їздити в тролейбусі безкоштовно. Тернополянам тролейбуси подобаються за їхній плавний хід, їхню комфортність проїзду».

До слова, новою лінією курсуватимуть деякі з тих тролейбусів-«гармошок», які нещодавно привезли в Тернопіль із Чехії. Директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» каже, придбання техніки стало для них доброю традицією.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«На цей рік заплановано придбати 8 одиниць техніки. 4 ми вже бачим за моєю спиною – це 4 одиниці Škoda 15Tr прийшли. Вони вже на сьогоднішній день є розмитненими. Пройдуть обкатку десь на протязі 2-3 днів на базі підприємства і після того почне проходити обкатку з пасажирами, а далі приступлять до роботи безпосередньо на лінії».

Та не всю територію міста можна безперешкодно забезпечити електротранспортом. Є місця, де створення тролейбусних ліній є проблемою, каже міський голова.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це мікрорайони Кутківці, Пронятин, де через особливості рельєфу буде неможливо провести. І також мікрорайон Новий світ, тому що занадто вузькі вулиці, які не дають можливості зробити проїзд і розворот тролейбусного транспорту. Всі інші території міста Тернополя, в принципі, можна покривати тролейбусним рухом».

Нагадаємо, цьогоріч, окрім Корольова – Сахарова – Купчинського,  планують відкрити ще дві лінії для тролейбусів. Облаштують їх на Дружбі та Східному.

залишіть коментар