Поблизу Кременця відновили кемпінг

Автор:     Опубліковано: 17 Липня 2015 о 19:00    1 007 переглядів

Поблизу села Білокриниця кемпінг вже був. У 2000-х роках. Але з часом люди його занедбали. Нещодавно обласна влада зобов’язала районні ради такі місця для відпочинку відновити або побудувати. Кременецький район вже має результат.

 СЕРГІЙ СІМЧУК, голова Кременецької районної державної адміністрації:

«Провели нараду, оперативно виїхали на місце. Нормально відпрацювали працівники держлісгоспу, нормально відпрацювала кременецька ДЕД. Був покладений в місцях, залатаний, покладений новий асфальт, були встановлені альтанки, як ви бачите, були встановлені лавочки. Прибрано, вирізано, встановлені дорожні знаки також ДЕДом кременецьким, це зайняло в нас місяць часу».

На облаштування нового кемпінгу витратили близько 50-ти тисяч гривень. В цю суму входить вартість альтанок, нового асфальтного покриття та встановлення дорожніх знаків. Кременецькі чиновники кажуть, такі місця, перш за все, стануть у нагоді туристам.

СЕРГІЙ СІМЧУК, голова Кременецької районної державної адміністрації:

«Ми плануємо відкрити ще 2 таких кемпінги: це на в’їзді із міста Тернополя, де розпочинається район, також на в’їзді із Зборівського району. Наразі це в наших планах, я думаю, що до кінця літа ми один з них відкриємо, сьогодні є так, як ви бачите».

залишіть коментар